Posilovač pánevního dna KegelSmart

Akce
Značka: Intimina
1 999 Kč / ks
Skladem (> 5 ks)

KegelSmart - šikovný pomocník pro posilování svalů pánevního dna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KegelSmart - trenér pánevního dna

Šikovný pomocník pro posilování svalstva pánevního dna. Přístroj KegelSmart se stane vaším malým osobním trenérem, který vyhodnotí stav vašeho pánevního svalstva a poté nastaví potřebnou úroveň posilování (nabízí celkem 5 úrovní cvičení). Nastaví cvičební program na míru a zcela se tak přizpůsobí vašim individuálním potřebám. Jeho používání při procvičování svalů pánevního dna je jednoduché a zároveň bezpečné.

I když jsou Kegelovy cviky již dlouho známé a je mnoho žen, které toto cvičení praktikuje, je bohužel mnoho těch, které tyto cviky provádí špatně. Takové cvičení pak v důsledku více škodí než pomáhá. Právě proto byl vyvinutý tento přístroj ve spolupráci s odborníky. Přístroj KegelSmart vás vede krok za krokem správným posilováním.

Jak KegelSmar funguje?

Podle stavu vašeho pánevního svalstva přístroj KegelSmar vybere celkem z 5 úrovní cvičení. Tyto úrovně se při zlepšování stavu vašeho pánevního dna mění. Při každém použití přístroje bude použita taková úroveň, která byla vybraná dle předchozího cvičení.

kegelsmart-pro-panevni-dno

Když přístroj začne vibrovat, stáhněte svaly pánevního dna a držte je stažené po celou dobu vibrace. Po přerušení vibrace uvolněte svalstvo pánevního dna a odpočiňte si. Poté začne přístroj opět vibrovat a vy cvičení opakujete. Po přerušení vibrace opět svalstvo uvolníte. Takto dokola po dobu jednoho cvičebního cyklu. Jeden cvičební cyklus trvá zhruba 5 minut.

Co můžete získat díky posilování svalů pánevního dna?

Posilovat svalstvo pánevního dna je vhodné pro všechny ženy, ale obzvláště se hodí pro ženy, které potřebují posílit svalstvo po porodu, při menopauze nebo při problémech s inkontinencí.

Posilování pánevního svalstva pomáhá:

  • při inkontinenci
  • při poklesu pánevních orgánů ženy (děloha, močový měchýř, močová trubice, střeva)
  • při ochabnutí a poranění svalstva při porodu
  • při problémech v bederní páteři
  • po gynekologických operacích
  • při sexuálních problémech (zlepšuje se prožitek a intenzita při orgasmu)

Upozornění: Pokud jste těhotná, nebo jste během posledních 12 měsíců rodila, poraďte se se svým gynekologem o bezpečnosti cvičení a použití přístroje KegelSmart. Používejte přístroj pouze podle návodu - vložený do pochvy k procvičování svalstva pánevního dna. Nepoužívejte jej, pokud máte jakékoli příznaky sexuálně přenosné nemoci, zánět či jakékoli gynekologické potíže.

Tento přístroj byl vyvinutý s podporou lékařského poradenského sboru (sestávajícího z gynekologů a odborníků na oblast zdravého lůna) ve Švédsku.
Povrch přístroje je z lékařského silikonu.

Čištění a skladování

Přístroj je voděodolný. Umývejte jej před a po každém použití antibakteriálním mýdlem či prostředky k tomu určenými, jako je například Antibakteriální čisticí sprej Intimina. Nikdy nepoužívejte čistící prostředky, které obsahují alkohol, benzín či aceton, neboť tyto látky by mohly narušit přirozené prostředí pochvy a také poškodit silikonový povrch přístroje. Uschovávejte přístroj v antibakteriálním sáčku.

Pro snadnější zavádění můžete přístroj KegelSmart navlhčit lubrikačním gelem na vodní bázi, například lubrikačním gelem Intimina. Nepoužívejte gely na bázi silikonu, ty by mohly způsobit, že bude povrch trvale lepkavý.

Před prvním použitím si dobře prostudujte příbalový leták.
Do přístroje je potřeba jedna AAA (1,5 V) baterie, která není součástí balení.

Pro více informací:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: