Kondomy Glyde Vanilla

Výrobce: Glyde
239 Kč
Skladem (3 ks)

Kondomy Glyde jsou bezpečným a pohodlným řešením kontracepce a jsou vhodné i pro vegany. Balení 10 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Veganské kondomy Glyde Vanilla

Zvolte bezpečnou, veganskou a fair tradeovou ochranu při pohlavním styku. Kondomy Glyde jsou vyrobeny z přírodního latexu bez přídavku kaseinu, jsou tím pádem 100% veganské, navíc pocházejícího z ekologického zemědělství podporujícího Fair Trade. Jsou lubrikované slabou vrstvou silikonového oleje – pomocí oleje se kondomy totiž sundávají ze skleněných forem. Pro doplňující lubrikaci doporučujeme přírodní lubrikační gely Good Clean Love.

Tyto kondomy mají žlutou barvu a příchuť vanilky.

Materiál: přírodní latex.
Velikost: délka 180 mm, šířka 53 mm, tloušťka 0,062 mm.
Tvar válcový, s rezervoárem a lubrikací.

Balení: 10 ks.

Kondomy Glyde jsou vyrobené za použití tzv. „dvojitého namáčecího procesu“, který zajišťuje, že stěny kondomů jsou dostatečně silné a odolné. Tento výrobní postup má za následek, že tloušťka stěny kondomů je o něco méně tenčí, než tloušťka stěny běžných kondomů. Jsou dostatečně měkké a jemné na dotek.

Příchutě u kondomů Glyde pocházejí z přírodních ovocných extraktů a jsou v potravinářské kvalitě, nemusíte se tedy bát alergických reakcí (kondomy jsou vhodné i pro orální sex). Pro barvení kondomů se používají výtažky z rostlin či květin, jako základ je použita červená kapusta. Žlutá barva pochází z extraktu z karotenu (mrkev).

Kondomy Glyde neobsahují formaldehyd, geneticky modifikované složky, lepek, mastkový pudr, parabeny, glycerin, farmaceuticky účinné látky jako – spermicidy, benzokain, termoaktivní látky, ořechy. Pokud trpíte alergií na urychlovače vulkanizace (thiuram mix alergie), nemusíte mít v případě kondomů Glyde obavy. Při výrobním procesu je používán diphenylguanine, nikoliv však zinek N diethyldithiocarbomate a zinek N dibutyldithiocarbomate.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: