Měníme koncept

Prodejna Maluna fungovala v pražských Holešovicích 5 let. Za tu dobu jsem se já a mé kolegyně potkaly s řadou z vás osobně a díky tomu jsme mnohem lépe poznaly vaše potřeby i obavy, které souvisí s výběrem menstruačních pomůcek. Nyní nastal čas na změnu.

V mém podnikání byla vždy na prvním místě zábava. Vždy jsem si svou pracovní cestu volila podle toho, co mě bavilo a co mi dávalo smysl. Během posledních dvou let, kdy jsme čelili řadě omezení, se pro mě provoz obchodu stal více povinností než zábavou, a proto jsem se rozhodla kamenný obchod na konci března 2022 zavřít.

Děkuji všem za krásný čas, který jsme v obchodě prožili!

Co bude dál? Budeme se více potkávat!

To, co jste od nás hlavně potřebovaly, bylo prohlédnout si pomůcky a poradit se, kterou z nich, případně jakou velikosti, si pro sebe vybrat. Proto vám nabízíme každoměsíční večerní setkání v krásném prostředí domu Maitrea Týnské uličce 6 v centru Prahy.

Každé setkání bude mít nějaké téma, ale zároveň zde bude dost prostoru

  • prohlédnout si různé menstruační pomůcky,
  • vyzkoušet velikosti menstruačních kalhotek,
  • sdílet své zkušenosti.

Skvělou zprávou je, že když se náhodou hodně zapovídáme a čas kurzu nám nebude stačit, je k dispozici o patro níže restaurace a tam můžeme vesele pokračovat! Těším se, že se tímto otevře prostor pro nové zážitky a zkušenosti, ale i nová přátelství a spolupráce.

Termíny setkání v Maitrei najdete vždy tady - Ženská setkání MÁ LUNA

Co bude s prodejnou?

V prodejně v Tusarova 25 bude dál výdejní místo obchodu Maluna a také Modibodi.cz. Bude zde sídlit náš sesterský obchod MamaLuna, který nabízí sortiment pro ženy, které se chtějí stát maminkami nebo již těhotné jsou. I nadále zde bude možné koupit některé značky menstruačních kalíšků a mnoho různých střihů, savostí a barevných variant menstruačních kalhotek.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení