BIO tampony NATRACARE

Tampony Natracare jsou vyrobeny z přírodní, nebělené a certifikované biobavlny, a to včetně šňůrky pro vytažení tamponu z pochvy. Neobsahují žádné přidané chemikálie ani jiné cizorodé látky. Tampony můžete po použití bez obav kompostovat.

Oproti běžným tamponům vyrobeným z umělého hedvábí jsou větší, protože bavlna má nižší absorpční schopnost. Nemusíte se však obávat, všechny tampony Natracare splňují přísné zdravotní požadavky na absorpční schopnost a celkovou zdravotní nezávadnost. V nabídce máme několik variant tamponů k použití dle síly menstruace. Je velmi pravděpodobné, že v průběhu menstruačního krvácení budete potřebovat tampony o různé absorpční schopnosti.

Naše nabídka tamponů Natracare:

Bez aplikátoru

  • regular – pro slabou menstruaci,
  • super – pro středně silnou menstruaci,
  • super+ - pro silnou menstruaci.

S aplikátorem

  • regular – pro slabou menstruaci,
  • super – pro středně silnou menstruaci.

Nevíte si rady, jestli zvolit tampon s aplikátorem nebo bez něj?

Vzhledem k tomu, že tampon je třeba zavést poměrně hluboko do pochvy, doporučujeme při jeho prvním použití využít ke správnému umístění aplikátor. Jakmile získáte zkušenosti se správným umístěním tamponu a ztratíte obavy, můžete aplikátor vyměnit za svůj prostředníček.

Někdy se uvádí, že ženy mající obráceně položenou dělohu, tj. obrácenou směrem k páteři, mohou při použití pevného aplikátoru pociťovat bolest. Z vlastní zkušenosti však musíme říci, že tomu tak skutečně není vždy. Proto nemějte předem zbytečné obavy a citlivě vyzkoušejte (pozn. nebojte se zeptat svého gynekologa na směr otočení vaší dělohy).

Další informace o značce Natracare.

Další informace o značce Natracare.