BIO vložky NATRACARE

V naší nabídce najdete vložky uzpůsobené nejen různé síle menstruace, ale také různým typům spodního prádla, a také vložky vhodné při inkontinenci, poporodní vložky a slipové vložky. Upozorňujeme, že v průběhu menstruačního krvácení se mohou hodit vložky o různé absorpční schopnosti. ;)

Vložky Natracare se skládají ze tří částí. Svrchní část, která se dotýká pokožky, je vyrobena ze 100 % čisté biobavlny, která je jemná, hebká a pohlcenou tekutinu již nepropustí zpět - proto je stále suchá. Vnitřní absorpční část tvoří měkká bavlněná celulóza, která v sobě zachycenou krev „uzavře a nepustí“. Spodní část vložky je speciálně upravená nepropustná biobavlna. Celá vložka včetně veškerých obalů je rozložitelná a lze ji kompostovat.

Natracare - vložky z bio bavlny

Nabízíme vám tyto typy vložek Natracare:

Tenké

Tyto vložky jsou velmi nenápadné a díky postranním křidélkům také pohodlné a bezpečné. Můžete je bez obav používat v průběhu celého období menstruace, stačí si pouze vybrat z několika variant absorpčních schopností.

Typy tenkých vložek:

 • regular/normal – pro slabou až středně silnou menstruaci,
 • super – pro středně silnou až silnou menstruaci,
 • long (dlouhé) – pro velmi silnou menstruaci nebo pro použití během spánku.

Jedná se o řadu Ultra a Ultra Extra.

Natracare - vložky z bio bavlny

Běžné

Běžné vložky nejsou opatřeny křidélky. Oproti tenkým vložkám je jejich jádrová část objemnější, jemná, nadýchaná a dovede zachytit větší množství menstruační krve. Vložky i během používání zůstávají prodyšné a na styku s pokožkou suché.

Typy běžných vložek:

 • regular – pro slabou až středně silnou menstruaci,
 • super – pro středně silnou až silnou menstruaci,
 • noční – pro velmi silnou menstruaci nebo pro použití během spánku.

Slipové

Slipové vložky stejně jako ostatní vložky Natracare dobře absorbují tekutinu, jsou měkké a prodyšné. Můžete je s výhodou používat každý den k ochraně svého prádla i své pokožky, obzvlášť pokud používáte kalhotky ze syntetického materiálu a preferujete kontakt se 100% přírodním materiálem. Slipové vložky lze také používat v kombinaci s tampóny, menstruačními kalíšky či menstruačními houbami pro zvýšení pocitu jistoty a bezpečí.

Typy slipovek:

 • mini - jsou vůbec nejmenšími nabízenými vložkami firmy Natracare, jsou opravdu diskrétní,
 • normal - velikostí a vykrojením odpovídají běžnému tvaru dámských kalhotek, každá vložka je balena zvlášť, takže jsou praktické jako „pohotovost“ do kabelky,
 • ultra tenké - oproti normálním slipovkám jsou tenčí, ale stále si zachovávají základní vlastnosti jako je dobrá absorpční schopnost, měkkost a prodyšnost,
 • zúžené - oproti normálním slipovkám jsou užší, aby zůstaly diskrétní i u menších tvarů dámských kalhotek, stále si však zachovávají základní vlastnosti jako je dobrá absorpční schopnost, měkkost a prodyšnost,
 • tanga - tyto slipové vložky jsou speciálně vyrobeny do kalhotek typu tang a jsou opatřeny křidélky pro zajištění jejich správného umístění.

Natracare - vložky z bio bavlny

Poporodní

Tyto vložky jsou vyrobeny s ohledem na potřeby čerstvých maminek. Jsou proto delší, ještě měkčí a prodyšnější než klasické denní vložky. Neobsahují žádné chemické ani jiné dráždivé látky, z jejich používání tak nemusíte mít žádnou obavu.

Inkontinenční

Tyto vložky byly vyvinuty speciálně pro osoby, které mají potíže s močovým ústrojím. Vložky zajistí 100% ochranu a bezpečnou péči v průběhu celého dne. Jsou opatřeny dvojitou vrstvou absorpční celulózy ze 100% biobavlny a ve spodní části vložky je navíc přidána ještě nepropustná vrstva. Vložky jsou měkké, prodyšné a zajišťují neustálý pocit sucha. Každá vložka je balena zvlášť, takže jsou velmi praktické do kabelky.

Všechny typy najdete v našem e-shopu pod značkou Natracare.

Další informace o značce Natracare.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení