Estreya Menstruace v pohodě

Tip
Značka: Axonia
369 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023

Estreya je doplněk stravy na přírodní bázi s hořčíkem, kurkumou a rostlinnými výtažky. Balení 20 tablet, užívejte alespoň 3 po sobě jdoucí cykly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplněk stravy Estreya

ESTREYA® je doplněk stravy na přírodní bázi, jehož druhé jméno zní Menstruace v pohodě. Obsahuje:

  • Hořčík, který podporuje normální psychickou činnost, normální činnost nervové soustavy a svalů. Přispívá také ke snížení míry únavy a vyčerpání a k rovnováze elektrolytů.
  • Kokoška pastuší tobolka pomáhá udržovat komfort před a během menstruace.
  • Kurkuma působí antioxidačně. V přípravku je kurkuma v patentovaném, vysoce vstřebatelném fosfolipidovém komplexu Meriva®, jenž zlepšuje biologickou dostupnost kurkuminoidů téměř 30násobně oproti běžnému extraktu z kurkumy. Meriva® obsahuje 18-22 % kukruminoidů.

Návod k použití: 6 dnů před začátkem menstruace začněte užívat 2 tablety denně (najednou). Po spuštění menstruace pokračujte v užívání jedné tablety denně po dobu 8 dnů. Cyklus opakujte nejméně po dobu 3 za sebou jdoucích měsíců.

Dávkování: 1-2 tablety denně. Pro lepší účinek užívejte tablety mezi jídly (na lačný žaludek), tzn. v době minimálně půl hodiny před jídlem a současně alespoň dvě hodiny po jídle.

Balení: 20 tablet. Vzhledem k doporučení užívat po dobu 3 za sebou jdoucích měsíců doporučujeme využít naší množstevní slevy 10 % a zakoupit rovnou 3 balení. Sleva bude započtena automaticky.

Složení: Hydroxid hořečnatý; objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza; Meriva® - komplex kurkuminu a fosfatidylcholinu (Curcuma longa L., oddenek, suchý extrakt, sójový lecitin) tit. 18-22 % kurkuminoidů; oxid hořečnatý; borovice lesní (Pinus sylvestris L., kůra, suchý extrakt tit. 95 % proanthokyanidinů), Kokoška pastuší tobolka (Capsella bursa-pastoris (L.) Medik., bylina, suchý extrakt); protispékavé látky: zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; leštící látky: hydroxypropylmethylcelulóza, mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová.

Neobsahuje lepek a je přirozeně bez laktózy.

Upozornění a varování: Nepřekračujte doporučené denní dávkování.Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let.Nepoužívejte v případě přecitlivělosti nebo nekompatibility s kteroukoliv složkou výrobku.Uchovávejte na chladném a suchém místě do 20 °C chráněném před zdroji tepla.Neužívejte, pokud je obal poškozený.Neužívejte po uplynutí doby použitelnosti.Doba použitelnosti se vztahuje na správně skladovaný výrobek v neotevřeném obalu.
Neužívejte, pokud trpíte jaterním onemocněním či žlučovými nebo žlučníkovými kameny.
Neužívejte, pokud se snažíte otěhotnět, jste těhotná nebo kojíte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: