Menstruační spodní díl plavek pro střední a slabší menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nový produkt
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
261 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| PIETRO FILIPI | |
| DÁMSKÉ MENSTRUAČNÍ KALHOTKY | |
| VELIKOST | OBVOD BOKŮ (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
✅ 440 Kč za kus (s kódem: SWIM) |
|
✅ doprava zdarmadoprava od 0 |
✅ doručení druhý den |
✅ 30 dní na vrácení zdarma |
✅ 99 % spokojených zákazníků |
✅ přes 150 000 produktů skladem a za skvělé ceny |
|
✅ transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 879 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 175 cm, váží 61 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | nylon |
| Složení | 80 % nylon, 20 % elastan |
| Dotyková vnitřní vrstva | syntetické vlákno |
| Barva dotykové vrstvy | černá |
| Guma | klasická |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473281760 |
Přemýšlíte, jak vlastně fungují a jestli se na ně dá opravdu spolehnout? V našem blogovém článku najdete spoustu důvodů, proč jsou menstruační plavky skvělou volbou pro vodní hrátky i relax u bazénu nebo na pláži. Odpovíme na časté otázky a poradíme, jak vybrat ty pravé právě pro Vás.
Menstruační plavky patří k moderním pomůckám, které vám zajistí pohodlí a sebejistotu i při koupání nebo relaxaci u vody. Dívčí menstruační plavky Pietro Filipi jsou skvělou volbou pro mladé dívky – na první pohled je nerozeznáte od běžných plavek, při plavání vám dopřejí maximální komfort a zároveň spolehlivě uzavřou menstruační tekutinu v savé vrstvě.
Před nákupem si prohlédněte tabulku velikostí výše a vybírejte podle ní.
Složení:
Česká značka Pietro Filipi má u nás dobrý zvuk a dlouhou tradici. V minulosti vyráběla hlavně oblečení do práce i na volný čas, nově se značka zaměřuje především na spodní prádlo pro moderní ženy i muže. Menstruační kalhotky a plavky jsou tak přirozeným rozšířením sortimentu. Příjemné materiály a kvalitní zpracování řadí menstruační plavky Pietro Filipi po bok proslulých značek a rozhodně vás nezklamou.
Tip: Péče o menstruační plavky a kalhotky není nijak náročná, ale pokud s nimi nemáte žádnou zkušenost, mohou vás napadat nejrůznější otázky. Proto jsme všechny naše tipy na jejich údržbu sepsali do přehledného článku.
| Model/ka | měří 175 cm, váží 61 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | nylon |
| Složení | 80 % nylon, 20 % elastan |
| Dotyková vnitřní vrstva | syntetické vlákno |
| Barva dotykové vrstvy | černá |
| Guma | klasická |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473281760 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Jednodílné menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci, vhodné i při inkontinenci. Černá barva.
Jednodílné menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci, vhodné i při inkontinenci. Černá barva.
Pečlivě vybíráme produkty, na které je spolehnutí
Pro vás i pro životní prostředí
Možnost vrácení do 30 dní
100 % produktů skladem