Tierra Verde Čistič lahví

189 Kč / ks 19 Kč / 100 g
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2023

Vyčistí a dezinfikuje vaše lahve na vodu, smoothie nebo kojenecké lahvičky od usazenin minerálů, zbytků i zápachu. Balení 1 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistič lahví zn. Tierra Verde

Vyčistí a dezinfikuje vaše lahve na vodu, smoothie nebo kojenecké lahvičky od usazenin minerálů, zbytků i zápachu, poradí si i na těžko dostupných místech. Schváleno Státním zdravotním ústavem.

  • Výborně odstraňuje biofilm a vápenaté usazeniny, které se tvoří uvnitř nádob na tekutiny.
  • Pohlcuje pachy, rozpouští tuky a má dezinfekční účinek.
  • "Dosáhne" tam, kam se kartáčem či štětkou na čištění lahví nedostanete.
  • Poradí si i se silně znečištěnými lahvemi.
  • Splňuje přísná ekologická kritéria (certifikát Ecogarantie).

Vhodný na plastové, skleněné či nerezové lahve.

Složení: > 30 % soda bikarbona, 15 - 30 % perkarbonát sodný, < 5 % kyselina citronová

Prášek obdržel mezinárodně uznávaný certifikát Ecogarantie, který zaručuje, že splňuje přísné ekologické požadavky. Produkty označené tímto standardem mají nejnižší možnou ekologickou stopu. 

Použití: Do lahve nasypeme 1 polévkovou lžíci prášku (cca 30 g), zalijeme teplou vodou, uzavřeme a důkladně protřepeme. Necháme působit několik minut. Při prudkém a rychlém otevření hrozí vytrysknutí tekutiny, přece jen v lahvi probíhá chemická reakce!
V případě zaschlých usazenin na skle použijte co nejteplejší vodu a nechte nejprve odmočit.
Po umytí vždy vypláchněte pitnou vodou.

Nepoužívejte na hliníkové lahve, hliník by v reakci na čisticí prášek oxidoval a šednul (podobně jako v myčce). Na vymytí hliníkových lahví použijte horkou vodu a mycí gel na nádobí.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice.
NEBEZPEČÍ. Může zesílit požár; oxidant. Dráždí kůži, působuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Proveďte preventivní opatření proti smíchání s hořlavými materiály. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. V případě požáru: K uhašení použijte vodu.

Skladujte na suchém místě při teplotách nepřesahujících 40 °C. Likvidace: nepoužitý výrobek odevzdat ve sběrně nebezpečného odpadu! Znečištěný obal je po důkladném vyprázdnění možné odložit do nádob pro sběr komunálního odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: