Curanatura Zubní kartáček Carbon

Značka: Curanatura
85 Kč / ks 85 Kč / 3 ks
Skladem (> 5 ks)

Štětinky obsahují mikročástičky aktivního uhlí, které napomáhají přilozeně bělit zuby a dezinfikovat ústní dutinu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubní kartáček Carbon

Jedinečný zubní kartáček s přírodními štětinkami na bázi uhlíkového vlákna, které vzniká speciální vysokoteplotní úpravou bambusu. Štětinky obsahují mikročástičky aktivního uhlí, které napomáhají přilozeně bělit zuby a dezinfikovat ústní dutinu. Štětinky mají tloušťku 0,15 mm, pocitově jsou však jemnější než u kartáčku Curanatura Health. Rukojeť je z tepelně ošetřeného bambusu pěstovaného udržitelným způsobem.

Kartáček jako celek je bezezbytku kompostovatelný. Až vám doslouží, je nejlépe ho spálit nebo zakopat do země, tam se rozloží nejrychleji. Kartáček neobsahuje příměsi ftalátů ani bisfenolu A. Obal je vyroben z recyklovaného papíru.

O značce Curanatura

Kartáčky, pouzdra, stojánky ani vatové tyčinky Curanatura neobsahují plasty (mimo bezpečného a v přírodě rozložitelného nylonu4 v kartáčku Curanatura Health Soft) a tedy ani toxické ftaláty a Bisfenol-A (BPA). Jsou balené v recyklovaném papíře. Hlavní část výrobku tvoří bambus, k přírodě velmi šetrný materiál. Některé druhy této dřeviny vyrostou až o 1 metr denně, vytváří na stejné ploše víc kyslíku než jiné stromy a nepotřebují pesticidy a jiné chemikálie na podporu dozrávání. Výrobky z něj jsou plně rozložitelné.

Vyvinuto na Slovensku. Vyrobeno v Číně.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: