Ginexid vaginální čípky

Novinka
Značka: Axonia
399 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
9.2.2023

Vaginální čípky Ginexid mají zklidňující a ochranný účinek na vaginální mikroflóru, pomáhají obnovit přirozenou rovnováhu v pochvě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vaginální čípky Ginexid

Poševní rovnováha je křehký systém, který se může vnějšími i vnitřními vlivy snadno narušit a mohou se vyskytnout větší či menší zdravotní problémy. Přirozené obranné mechanizmy úzce souvisí s bakteriální mikroflórou přítomnou v pochvě. Tu z více než 90 % tvoří kmeny Lactobacillus. Rovnováha, na níž je poševní bakteriální flóra založena, se může snadno změnit například v souvislosti s fyzickým a emocionálním vypětím, pohlavní aktivitou, antikoncepcí, léčivými přípravky, atd.

Doporučujeme používat čípky Ginexid v těchto případech:

  • preventivně - pokud jste zvyklá používat například tělové mléko, aby vaše pokožka byla krásná a zdravá, můžete stejným způsobem přistoupit k použití vaginálních čípků
  • při poševním diskomfortu (před stanovením přesné diagnózy lékařem a medikací)

Ginexid jsou vaginální čípky s obsahem blahodárných látek přírodního původu, které mají zklidňující a ochranný účinek na vaginální mikroflóru a pomáhají obnovit přirozenou rovnováhu v pochvě. Jsou určeny k intimní péči, a spolu s denním použitím gynekologické čisticí pěny Ginexid pomáhají předcházet a omezovat poševní zánětlivé stavy.

Balení: 10 vaginálních čípků

Návod k použití:

  • Vyjměte čípek tahem za dvě křidélka blistru a zaveďte ho hluboko do pochvy.
  • Z hygienického hlediska je správné si umýt ruce před a po použití zdravotnického prostředku.
  • Použijte jeden čípek večer po dobu 7-10 dní nebo podle lékařského předpisu. V případě potřeby se vaginální čípky Ginexid® mohou používat po dlouhou dobu.

Složení: Polosyntetické glyceridy, olejový výtažek z vilínu, olejový výtažek z heřmánku, vitamin E acetát, chlorhexidin diglukonát.

Upozornění a varování: Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití. Nepřekračujte předepsanou dávku bez konzultace se svým lékařem. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti nebo nekompatibility s kteroukoliv složkou prostředku. Zvláště prodloužené používání všech místně aplikovaných produktů může vést k projevům přecitlivělosti. V těchto případech léčbu přerušte a poraďte se se svým lékařem za účelem zahájení vhodné léčby. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. Nepolykejte. Nepoužívejte, pokud je obal poškozený nebo pokud při prvním otevření není dokonale nedotčený. Neužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Doba použitelnosti se vztahuje na správně skladovaný výrobek v neotevřeném obalu.

Zdravotnický prostředek. Třída I.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: