Fluoritová miska pod vajíčko

149 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Speciální podložka pod kamenné vajíčko s mnoha podpůrnými účinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fluoritový pelíšek

Fluorit je velmi specifický a výjimečný kámen, neboť kromě svých účinků rovněž posiluje účinky jiných kamenů. Hodí se proto jako “pelíšek” pro vaše kamenné vajíčko, které očistí od nashromážděné energie a zároveň jej ochraňuje. Fluorit účinně funguje proti škodlivým vlivům počítače, elektromagnetického záření a blokuje účinky geopatogenních zón. Také uzemňuje a vstřebává negativní energii.

Kromě svých vyjímečných energetických účinků je fluorit také překrásným kamenem, který v sobě propojuje zelenou a fialovou barvu. Každý kus je originál (fotku tedy berte pouze jako ilustrační).

Velikost fluoritové mističky je univerzální pro všechna kamenná vajíčka, která prodáváme.

Cena za 1 kus.

Kamenná vajíčka

Polodrahokamy jsou překrásné kameny, které bývají součástí šperků, ale mnoho lidí věří také na jejich léčivé účinky, pozitivní vibrace a nosí je jako talisman – pro zdraví, štěstí, úspěch... Léčba pomocí kamenů se nazývá litoterapie. Tou lze sice jen těžko plně nahradit současnou medicínu, ale komu jsou kameny sympatické a věří v jejich sílu, může mu osobní kámen pomoci. Nejlepší je, pokud je kámen v kontaktu s naším tělem.

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.