Kamenné vajíčko s otvorem - červený jaspis

369 Kč / ks
Skladem (> 5 ks)
Varianta

Vyrovnává vztah těla a duše, zlepšuje především naše spojení s přírodou. Pomáhá znovu vstát po porážce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vajíčko z polodrahokamu

Polodrahokamy jsou překrásné kameny, které bývají součástí šperků, ale mnoho lidí věří také na jejich léčivé účinky, pozitivní vibrace a nosí je jako talisman – pro zdraví, štěstí, úspěch... Léčba pomocí kamenů se nazývá litoterapie. Tou lze sice jen těžko plně nahradit současnou medicínu, ale komu jsou kameny sympatické a věří v jejich sílu, může mu osobní kámen pomoci. Nejlepší je, pokud je kámen v kontaktu s naším tělem.

Tato vajíčka mají v užší části provrtaný otvor (viz.produktové foto), kterým je možné protáhnout provázek. Provázek, na kterém je vajíčko vyfocené, není součástí výrobku.

Jaspis

Obecně pro jaspisy platí, že pomáhají vyrovnat vztah těla a duše a zlepšují naše spojení s přírodou. Jaspis v červeném odstínu byl cenným talismanem válečníků a to zejména proto, že je považován za kámen vytrvalosti a života. Indiánskými kmeny byl používán k podpoře zdraví a nových nápadů. V současnosti je červený jaspis oblíbený jako stimulátor životní energie a nosič fyzické síly. Zklidňuje mysl i tělo a snaží se najít rovnováhu, pomáhá v léčení a překonávání nemocí. Červená barva je barva lásky a vášně, není se tedy čemu divit, že právě červený jaspis obnovuje libido. Účinný je také při potlačování žárlivosti a pomáhá vzpomenout si na sny. Červený jaspis se doporučuje nosit ke zmírnění stresu a budeme-li jej třít v rukách, zklidní nervy a obnoví v nás rovnováhu.

Pro více informací k tomuto tématu si můžete přečíst článek Léčivé kameny - klenoty, které uzdravují.

Výběr kamene

Při výběru kamene se můžete řídit vlastnostmi polodrahokamu a vybrat si ten, který je vám svými vlastnostmi sympatický nebo jehož pomoc zrovna potřebujete. Nebo se můžete zcela řídit svým pocitem a místo studia vlastností kamene si vybrat ten, který se vám na pohled "prostě líbí". Podobně postupujte při práci s kamenem nebo při očistě, hlavně je důležité do ničeho se nenutit.

Péče o kámen

K očistě kamenů slouží stejné zdroje jako k očistě člověka. To, co prospívá nám, prospívá i energetickému vejci. Je to tekoucí voda, čerstvý vzduch, sluneční paprsky, měsíční svit, láskyplná péče, meditace a modlitba.

Upozornění

Velikost se může od uvedeného mírně lišit a také barevně může být kámen odlišný od toho na fotografii - jedná se o přírodninu, tedy žádné dva kameny nejsou totožné (některé kameny jsou si všechny hodně podobné, jiné, ty se vzorem, se naopak liší). Kameny jsou leštěné, ale drobné prasklinky či žíly jsou jejich přirozenou součástí.

Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamenná vajíčka
Typ vajíčka: S otvorem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: