Bohyně nestárnou

389 Kč / ks
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023

Kolik vám je? Přece tolik, na kolik se cítíte. To jsme určitě slyšeli už mnohokrát, jenže si možná myslíme, že je to jenom taková planá útěcha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tajný recept na zářivou vitalitu a zdraví, inspirace pro ženy všeho věku

Kolik vám je? Přece tolik, na kolik se cítíte. To jsme určitě slyšeli už mnohokrát, jenže si možná myslíme, že je to jenom taková planá útěcha. Stárnout člověk přece musí. Jsme naprogramovaní tak, abychom počítali s tím, že přijdou nemoci, pokles výkonnosti a pozvolna nás opustí veškerá radost ze života. Jenže tomu tak být nemusí…

Christiane je autorkou světoznámého bestselleru Žena: Tělo a duše (kniha vyšla také jako dva samostatné tituly Zdravá žena: Od narození k početí a Zdravá žena: Od prvního početí po stáří).

Skutečně ale musíme „stárnout“? Christiane je přesvědčená, že nic takového si nemáme nechat vnutit. Neboť naše duše i těla mohou namísto úpadku vesele rozkvétat. Máme moc stát se nestárnoucí bohyní a živoucím ztělesněním radostného a bezvěkého života.

Ukázka z úvodu knihy:

Když se vás někdo zeptá, kolik je vám let, víte to vůbec? Nebo je to pro vás tak bezvýznamné, že na svůj věk zapomínáte, pokud se zrovna neblíží nějaké "zásadní" narozeniny? Věk je jen číslo a bezvěkost je stav, kdy odmítáme myšlenku, že jakási cifra určuje všechno od našeho zdravotního stavu po přitažlivost a hodnotu. V šedesáti můžete být mladší, než jste byla ve třiceti, protože jste změnila svůj postoj a životní styl. Bezvěkost znamená vzdor vůči pravidlům určujícím, co to údajně znamená, když vám je tolik nebo tolik let. Úplně jednoduše to znamená nikdy "nezestárnout", nikdy se necítit tak, že to nejlepší už máte za sebou a odteď všechno půjde už jen z kopce...

Kniha Bohyně nestárnou je o bezvěkosti, životě bez věku, který můžete mít, pokud žijete beze strachu, že upadnete - nebo se rozpadnete. Přejete-li si dlouhověkost, jsem si jistá, že zároveň nechcete strávit poslední roky života ve špatném zdravotním stavu a v myšlenkách jak strašně stará jste. Svou budoucnost můžete změnit už dnes tím, že si osvojíte nový, bezvěký přístup, který vám pomůže fyzicky, emocionálně, mentálně i duchovně vzkvétat.
Duše je bezvěká, je výrazem ženské tvořivé síly vesmíru. Posvátné ženství je tradičně spojováno s temnotou, tělem, tajemnem, plodností, přijímáním a prapůvodem všeho - lůnem, v němž začíná a roste veškerý život. Každá žena je bezvěká bohyně, vyjádření posvátné ženské fyzické formy.

Autorkou knihy je MUDr. Christiane Northrup

MUDr. Christiane Northrup má za sebou 25-letou kariéru jako praktická lékařka v porodnictví a gynekologii. Nyní svůj čas věnuje pomoci ženám, aby dosáhly skutečné prosperity na všech úrovních s pomocí nahlížení do své vnitřní moudrosti. Christiane je odbornicí v oblasti zdraví žen a wellness, je zastánkyní medicíny, která uznává jednotu mysli, těla, emocí a ducha. Na svůj věk vypadá stále mladě a svěže (narodila se v roce 1949).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Osobní rozvoj, Ženství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: