Cesta nespoutané ženy

279 Kč / ks
Momentálně nedostupné

David Deida ukazuje, že přítomnost lásky a partnera nezávisí tolik na tom, zda máme štěstí. Ale že najít "toho pravého" je úzce provázaná s naší schopností, ochotou a odvahou otevřít se lásce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deidova "bible" pro ženy

Po bestselleru Cesta pravého muže - knize, která pomáhá statisícům mužů po celém světě spojit se se svou podstatou, zorientovat se v sobě, v ženách, sexu, kariéře a poslání - mají konečně i české čtenářky v rukou překlad Deidovy "bible" pro ženy.

Cesta nespoutané ženy odpovídá na odvěkou touhu žen po lásce. David Deida ukazuje, že přítomnost lásky a partnera nezávisí tolik na tom, zda máme štěstí. Ale že najít "toho pravého" je úzce provázaná s naší schopností, ochotou a odvahou otevřít se lásce. Spolu s tím poskytuje praktické návody, jak to udělat - ve svém jednání a cítění, v praxi prožitku těla, při každodenní komunikaci s manželem po 20 letech i při milování.

David Deida v této knize ukazuje ženám cestu, jak uznat a naplnit hlubokou touhu v srdci a zaplavit sebe i svět láskou. Vysvětluje, že svou vlastní otevřeností určujeme, zda a jakého muže si přitáhneme do života. Ukazuje mnohem víc než cestu ke šťastnému partnerství a božské extázi. Učí žít bez kompromisů a ze svého života udělat mistrovské dílo, které inspiruje a otevírá srdce všech kolem.

Počet stran: 223, brožovaná
Překladatel: Lenka Fořtová, originální název: Dear Lover, datum vydání: 2013

Autorem knihy je David Deida

David Deida je mezinárodně známý svou přelomovou prací v oblasti osobního růstu a intimních vztahů. Působí v oborech psychobiologie, sexuální evoluce a teoretické neurovědy a prodělal přes dvacet let výcviku v tradičních duchovních oborech, jako je hatha jóga, tai-či, meditace a tantra. Vyučoval a prováděl výzkum v University of California Medical School v San Diegu, University of California v Santa Cruzu, San Jose State University, Lexington Institute v Bostonu nebo v pařížské École Polytechnique. David Deida je vynikající učitel, vystupuje v rozhlase a televizi a jeho práce byly publikovány ve vědeckých i populárních časopisech, knihách, v audiozáznamech a videozáznamech. David Deida často cestuje a nabízí profesionální výcvik lékařů a poradců a série seminářů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Partnerství, Ženství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: