DORUČENÍ DO VÁNOC: pro zaplacené objednávky přijaté do 18.12. garantujeme odeslání 19.12., což by mělo dopravcům stačit pro doručení do 23.12.

Divoká síla

329 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Objevte kouzlo svého menstruačního cyklu a probuďte ženskou cestu k síle. Autorkami knihy jsou A. Popeová a S.H. Wurlitzerová.

.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Menstruace, ženství, porozumění

Jako žena jste kódována k síle a cesta uvĕdomĕní si bohatosti a krásy této síly – vaší Divoké síly – se nachází v rytmu a promĕnách vašeho menstruačního cyklu. Menstruační cyklus je důležitý a životodárný systém v ženském tĕle, avšak naše porozumĕní a respekt k tomuto procesu jsou omezené i zkreslené. Jen málo žen skutečně zná fyziologii svého cyklu a mnoho žen jej nepovažuje za nedílnou součást svého zdraví a blahobytu, natož za možného průvodce emočním a duchovním posílením.

Divoká síla vypráví zbrusu nový příbĕh o ženské síle.

Odhalí vám:

  • vaši vnitřní architekturu a cestu k síle, která je zakódována ve vašem tĕle
  • jak se sladit s rytmem a promĕnami vašeho menstruačního cyklu a uvĕdomit si plnost a krásu své autority
  • tři “mapy” provázející vás energiemi, úkoly a výzvami, které se naskytnou při putování jednotlivými fázemi cyklu
  • jak využít práci s Vnitřními obdobími k udržování vaší energie, zklidnĕní vašeho nervového systému a porozumĕní vašemu celkovému pocitu pohody
  • jak vám váš cyklus pomůže otevřít bránu k duchovním silám, ujistit vás o vašem projevu ve svĕtĕ a vytvořit hluboký pocit sounáležitosti

Napsaná s humorem, citlivostí a praktičností, naplnĕná ženskými příbĕhy a citacemi, Divoká síla nabízí ženám znovuzrození k celistvosti a obnově vznešenosti a půvabu Ženství.

Brožovaná, 276 stran
Rok vydání 2019

Autorkami knihy jsou A. Popeová a S.H. Wurlitzerová

Alexandra Popeová a Sjanie Hugo Wurlitzerová jsou autorkami a odbornicemi v oboru ženského zdraví, blahobytu a duchovna. Spolu založily Red School (www.redschool.net), která pomáhá ženám při objevování nového vĕdomého způsobu života, založeného na síle menstruačního cyklu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Menstruace, Ženství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: