Jsi čarodějka?

299 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Kniha o mimosmyslových schopnostech od jedné z nejúspěšnějších duchovních učitelek na světě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naslouchej svému vnitřnímu hlasu

„Být jednou čarodějkou, znamená být čarodějkou navždy.“

Jsi Čaroděj/ka je převratná kniha o magii, mimořádných schopnostech a intuici, naší skryté vnitřní moudrosti. Překonává mnohá tabu a stereotypní představy s magií a postavami Čaroděje či Čarodějky spojené.

Kniha podrobněji prozkoumává známé mimosmyslové schopnosti a nabídne vám jednoduchá cvičení, která si můžete udělat, abyste zjistili, zda je máte, a rozvíjeli je. Navrhne vám, jak je můžete použít... Hlavním tématem ale je ale otázka "co znamená být odlišný?". Proč jsou někteří z nás přitahováni systémy hodnot a filozofickými nebo vědeckými institucemi a znalostmi, které obhajují sílu mysli vůči hmotě? Jaké jsou důvody pro naše bytí na této krásné modré planetě? Jaké jsou rozdíly mezi různými systémy víry a co v nich můžete najít?

Tato kniha může být součástí vaší cesty za poznáním.

Kniha vá také ukáže, že i když možná teď nemáte žádné mimosmyslové schopnosti, můžete je v sobě najít a rozvinout. Při pohledu na cesty, které prošlapali ostatní, se i vy můžete dostat na místo, odkud jste kdysi přišli. Můžete následovat cesty již vyšlapané druhými lidmi, nebo následovat svoji vlastní cestu.

  • Víš někdy předem, co se stane?
  • Máš tendenci odpovídat dříve, než dostaneš otázku?
  • Chodí si k tobě přátelé pro radu nebo odpovědi?
  • Umíš si vytvořit parkovací místo?
  • Chceš zjistit, jestli máš mimořádné schopnosti nebo je chceš získat?
  • Chceš být nebo už jsi Čaroděj/ka?

Obsah knihy

Tato kniha je rozdělena na tři hlavní části. Vzhledem k rostoucímu zájmu o věci týkající se magie se v první části zaměříme na definici, co dělá Čarodějku Čarodějkou, co je čarodějnictví a co je magie. Druhá část se zaměří na způsob, jak si můžete začít otevírat tuto cestu ve svém životě, rozhodnout se, zda se chcete stát Čarodějkou, nebo zda budete následovat jinou cestu. Všechny cesty nás mohou dovést na stejné místo, ale za použití různých jazyků, odlišné sady nástrojů a cestování skrze rozličné krajiny. Je také pravda, že mnohé z těchto cest pro vás představují pouze část vaší cesty. A jiné cesty jsou tak přitažlivé, že jsou samy o sobě cílem spíše než nástrojem ke skutečné cestě a dosažení konečné mety. Tato kniha vám poskytne několik metod, které můžete při hledání použít, stejně tak jako několik praktických rad na základě životních zkušeností.

V záložce soubory najdete ukázky z knihy.

Popis: 1× kniha, brožovaná, 240 stran, česky
Rozměry: 13,5 × 20 cm

O autorce Inelia Benz

„Jsi čarodějka,“ řekl mi. V té době mě tím dost naštval. Ve světě, kde jsem žila, byly Čarodějky děsivě vypadající staré ženy, které šly po princeznách. A já chtěla být princeznou...

Inelia Benz je americká spisovatelka s indiánskými kořeny, duchovní učitelka a žena s mimořádnými schopnostmi. Představuje to nejzajímavější, co na poli osobního rozvoje, esoteriky nebo mystiky momentálně existuje. Desetitisíce lidí po celém světě čtou její knihy a sledují ji na webu a sociálních sítích. Je autorkou mnoha úspěšných knih, textů, audio a video přednášek a lektorkou kurzů osobního rozvoje. Je zakladatelkou centra rozvoje šamanismu Shamanshack a platformy na podporu osobního rozvoje Walk with Me Now. Vystudovala obor komunikace na univerzitě v Dublinu. Je maminka čtyř dětí a žije se svým snoubencem, dvěma kočkami a psy v rezervaci indiánského kmene Makahů v Neah Bay ve státě Washington ve Spojených státech amerických.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Ženství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: