Když jde o muže

269 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023

Hledáte spřízněnou duši, nebo se jen pokoušíte přimět manžela, aby vynášel odpadky? Stále znovu narážíte na zvláštní chování mužů, kterému nerozumíte, a ptáte se: „Proč to dělají?“. Autorem je David Deida.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příručka pro milující ženy aneb jak porozumět pravému muži

Kniha  přináší odpovědi téměř na dvě stovky ženských otázek, které osvětlují rozdílné přemýšlení a chování mezi muži a ženami.
„Proč se zdá, že je pro něj práce důležitější než já?“
„Kdo má zaplatit večeři?“
"Proč se muži otáčejí za každou pohlednou ženou?"
"Proč se většina mužů raději věnuje práci než vztahům? "
"Proč se mnozí muži vyhýbají agresivním ženám?"
"Proč většina mužů dává přednost čtení novin před důvěrným rozhovorem?"

Autor David Deida v této své knize podrobně zkoumá zvláštní mužské vlastnosti, vysvětluje základní rozdíly mezi muži a ženami a nabízí možnost porozumět důvodům, proč se muži chovají právě tak, jak se chovají. Uznávaný specialista na vztahy a vyhledávaný lektor seminářů osobního růstu David Deida vychází ze zkušeností žen na celém světě a odhaluje způsoby, jak ženy mohou využít vlastních schopností k překonání nejčastějších pastí, které ve vztazích číhají. Formou otázek a odpovědí autor v této knize ženám ukazuje, jak vybudovat důvěrný vztah, znovu rozdmýchat vášeň, zlepšit komunikaci mezi partnery i jak si poradit s pracovními a finančními záležitostmi. Kniha pomáhá ženám odhalit, jak se vyrovnat s odlišností mužů, a dodává jim sílu zlepšit vztahy se všemi muži v jejich životě, a to včetně přátel, otců, partnerů nebo nadřízených.

„Co mohu pro svého muže udělat, aby se dostal do své síly?“ je otázka, kterou často slyším také já na svých seminářích. Odpověď je těžká – na své cestě sám k sobě se muž musí orientovat především na mužskou energii. Žena mu může poradit, může ho i podpořit, ale tu důležitou práci nejenže za něj nemůže udělat, ale ani ho v tom správném směru popostrčit. „Tam“ – tedy ke svým otcům, předkům a spojencům, k mužům – musí jít sám. O to víc je dobré, pochopí-li žena, co se v něm děje, jakými krizemi prochází, co je pro něj, pro jeho „vnitřního muže“ důležité a jak může začít zářit a stát se tím, koho si jeho žena a s ní celý svět tak naléhavě přeje.
Jan Bílý, spisovatel a lektor rodinných konstelací.

Kniha přináší klíč k tomu, jak rozvíjet vlastní ženskost. Jak být sama víc šťastná, zářivá a silná v jemnosti. David Deida vám prozrazuje, jak svého muže polarizovat do větší síly a mužnosti, díky které vás pak může lépe chránit, podporovat, vést a vášnivě milovat. Ukazuje kroky do světa, kde muži jsou silní, zaměření a spolehliví a kde ženy jsou okouzlující, šťastné a vyživující. Vysvětluje, jak se naše síly vzájemně doplňují a obohacují.
Po přečtení knihy budete vědět, nejen jak na muže, ale i jak se cítit šťastnější a naplněná ve svém životě jako žena. “

Denisa Palečková, lektorka v oblasti sexuality a partnerství

Počet stran: 191, vázaná
Překladatel: Marcela Dohnalová, originální název: It's a Guy Thing

Autorem knihy je David Deida

David Deida je považován za jednoho z nejpřevratnějších a nejprovokativnějších duchovních učitelů současnosti. Jeho učení a knihy o radikálně praktické spiritualitě hluboce ovlivnily směr našeho duchovního a sexuálního růstu. Jeho knihy byly přeloženy do více než pětadvaceti jazyků a stávají se doporučenou literaturou na univerzitách, workshopech a mužských i ženských skupinách na celém světě. Jako cenný zdroj pro duchovní transformaci a posvátnou sexualitu ho cituje mnoho dalších autorů.
David také pořádá workshopy duchovního růstu a posvátné blízkosti zaměřené na probuzení mysli, těla i srdce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Partnerství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: