19.6. Eshop Kalíšek.cz se právě teď mění na Maluna.cz! Z toho důvodu ale momentálně není možné platit kartou. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

Lunář 2018

350 Kč
Momentálně nedostupné

Lunář je kruhový diář pro zaznamenávání si vašeho cyklu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Diář pro cyklickou ženu

Lunář v sobě propojuje několik kalendářů: klasický kalendář, menstruační kruhový kalendář, ale také kalendář pro zaznamenávání symptotermální metody.

Lunář

  • je kruhový diář pro všechny ženy
  • je určený pro všechny ženy, které chtějí sladit plánování aktivit a povinností se svým měsíčním cyklem
  • pro všechny ženy, které chtějí pomocí diáře rozvíjet svou ženskou podstatu a využívat ji v životě
  • má krásný pevný a elegantní obal, doplněný o ilustrovaný obsah

Každý měsíc má svou dvoustránku. Vlevo je dostatečný prostor na vlastní poznámky. Je zde naznačená čtverečkovaná síť, do které můžete psát do řádků či do sloupců – podle toho, co vám více vyhovuje. Záleží na vás, co si chcete poznačit nebo jaká inspirace vás daný měsíc napadne. Můžete si zde psát básničky, rozvrhy, zápisky či cokoli dalšího co s daným měsícem souvisí.

Vpravo je měsíční kruh, ve kterém je zaznačeno datum, den, všechny volné dny a svátky, fáze měsíce, slunovraty a změny času. Do vnějšího kruhu si pomocí barviček můžete vyznačit fáze svého cyklu ( fáze Panny, Matky, Čarodějky a Vědmy) a pod to si poznamenat projevy, které fázi daný měsíc provázely. Takový záznam vám pomůže snadněji se v sobě zorientovat a lépe vše pochopit, pokud se tyto projevy budou další měsíc opakovat). Jednotlivé kolonky můžete používat tímto způsobem nebo do nich můžete zapisovat klasické denní plánování.

V Lunáři jsou pro rychlejší orientaci a přehlednost rozepsané kvality všech čtyř fází menstruačního cyklu. Na konci Lunáře jsou připravené tabulky pro zaznamenávání symptotermální metody. Autorka diáře Linda Nollová dodává: „ST metodu přikládám proto, abyste mohla využít dokonale výhod svého proměňujícího se cyklu a zároveň mít pod kontrolou svou plodnost (ať už chcete otěhotnět či naopak ne). Nebo si touto metodou čas od času jen chcete ověřit a posílit svou intuici ve smyslu, kdy máte v cyklu ovulaci, tedy fázi Matky.

Lunář má formát stran 22 x 21 cm a kroužkovou vazbu, která umožňuje mít před sebou otevřený jediný čtverec s měsíčním kruhem. Ten pak lze otáčet libovolně na aktuální datum – vzpřímeně (tedy nikoli vzhůru nohama).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: