Probuzení ženské energie

323 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Cesta celosvětového požehnání lůna aneb zpět k autentickému ženství. Autorka je Miranda Gray, která napsala také knihy Rudý měsíc a Cyklická žena.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cesta zpět k autentickému ženství

Pětkrát ročně tisíce žen po celém světě navazují mezi sebou spojení. Navazují spojení, aby se vydaly na cestu ženského léčení a návratu ke svému dávno zapomenutému autentickému ženství prostřednictvím celosvětového požehnání lůna – probuzení ženské energie.

  • Proč je energetické centrum lůna zásadní pro spokojenou existenci a štěstí všech žen, bez ohledu na věk či fyzickou kondici?
  • Jaký význam má Posvátné ženství pro moderní ženy a jak obnovené spojení s tímto principem pomůže zbavit váš život stresu?
  • Jak plně přijmout své ženství v mužsky orientovaném světě, který neustále odvádí ženy od toho, co to znamená být doopravdy ženou?

Součástí knížky je 28 dní dlouhá „cesta vědomého žití“, jež slouží jako základní průvodce po vaší pravé přirozenosti a dále pomáhá s léčením a probuzením, k němuž dochází prostřednictvím požehnání lůna. Kniha je plná objevných momentů, meditací a cvičení určených všem ženám – bez ohledu na to, zda mají nebo nemají lůno či cyklus.

Popis: 2. vydání 2022, kniha je vázaná, 216 stran, česky

Autorkou knihy je Miranda Gray

Miranda Gray (UK) je spisovatelka, umělkyně, léčitelka a učitelka. Několik let intenzivně vede ženské skupiny a workshopy seberozvoje a kreativního psaní v Británii, Kanadě a Itálii. Tématu ženství a cyklů se věnuje stále, vede na toto téma workshopy, propojuje kreativitu našeho života s přirozeností menstruačního cyklu. Miranda se nevyhýbá modernímu životu žen a vnáší tuto moudrost například i do podnikání. Společně se svým mužem založila marketingovou a web-designérskou společnost Footmark Media Ltd, kde působí jako kreativní ředitelka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Sexualita, Ženství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: