Soulsex

269 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Kniha o znovuobjevení kouzla fyzické lásky. Autorkou je Eva-Maria Zurhorst.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umění milovat a pojetí sexu v celistvém kontextu

S našimi těly je všechno v pořádku. S naším sexem ale bohužel ne. Je nejvyšší čas ho znovu spojit s láskou. Pak v ženách opět rozkvete smyslnost a muži se budou konečně moct opravdu uvolnit a užívat si. Při běžném sexu čekáme, až udeří blesk. Při soulsexu postupně vychází slunce. Až je nakonec vše zalito světlem...

Stále více manželským postelím vládne bezvětří. Zatímco ženy v dlouhodobých vztazích postupně ztrácejí na milování chuť, mužům ničí duši a potenci stres. Ať už se svým partnerem roky nespíte, nebo jen zřídka, nebo máte po krk sexu, který vás nenaplňuje – nic z toho není důvodem k rozchodu, studu ani k pochybnostem o sobě samých. Pouze nastal čas na nový začátek! Tak jako se z každého vztahu dříve či později plíživě vytratí zamilovanost, slábne postupně i touha.

A právě tehdy přichází prostor pro lásku, a to i fyzickou. „Sex může být příčinou všech vztahových problémů, nebo jejich lékem,“ říká přesvědčeně Eva Maria-Zurhorst. V této knize ukazuje, jak moc je veškerá sexuální frustrace založená především na nedorozumění a nevědomosti. K naplňujícímu milostnému životu podle ní není třeba ani supermilenců, ani sexuálních bohyň, nýbrž mužů a žen, kteří budou ochotni porozumět jemné řeči svého těla. A znovu propojit sex se srdcem.

Soulsex je nový, jemný a vysoce naplňující přístup k fyzické lásce, který působí ozdravně jak na neukojitelnou sexuální touhu, tak na sexuální nechuť. Jemně a bez námahy vrátí do vašeho těla život a pomůže vám s partnerem dosáhnout zcela nových, hlubších schopností vnímání. Konečně můžete jeden druhému opět důvěřovat a s požitkem se tělesné lásce oddat.

Počet stran: 296
Vazba: brožovaná
Rok vydání: 2019
Nakladatelství: Synergie

"Nejenže vám tato kniha ukáže nové obzory milování, ale také objasní většinou netušené souvislosti intimního života. Autorka s citem a do hloubky osvětluje, proč se někdy uzavíráme a prožíváme odcizení, proč při sexu pociťujeme bolest, prázdnotu či odstup. Mnohem více než se špatným výběrem partnera či vyprcháním vášně tyto prožitky související s naší vlastní historií a často i nevědomě potlačovanou bolestí. Skrze pochopení a praktické návody pro intimní lásku se vám otevře nový svět a možná budete překvapeni, když se dozvíte, jak i ve vztahu, který jste vnitřně možná vzdali, můžete znovu prožívat vyživující lásku a vášeň."
Denisa Říha Palečková, lektorka intimity a vztahů

Autorkou knihy Soulsex je Eva-Maria Zurhorst

Je nejznámější německou vztahovou poradkyní a také autorkou řady bestsellerů. Svou původní profesi novinářky vykonávala například v Jihoafrické republice a Egyptě. Později se jako komunikační poradkyně přesunula do sféry ekonomiky. Po absolvování dodatečného psychoterapeutického výcviku dnes se svým mužem Wolframem působí jako vztahový kouč a kouč pro rozvoj kariéry. Její knihy byly přeloženy do 17 jazyků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Sexualita

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: