DORUČENÍ DO VÁNOC: pro zaplacené objednávky přijaté do 18.12. garantujeme odeslání 19.12., což by mělo dopravcům stačit pro doručení do 23.12.

Tantrický orgasmus pro ženy

309 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Naplno prožitý sex nás vyživuje láskou, omlazuje tělo a obnovuje duševní zdraví. Ponořme se do zkoumání sebe sama s Dianou Richardson! Vyjde v září 2017.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Láska, blaženost a tantra

Diana Richardson, autorka inspirativní knihy Vědomé milování, přichází s revolučním přístupem k ženské sexualitě. Klade důraz na uvolnění skrze nějž může žena dosáhnout hlubokých orgasmických stavů.

Pokud sex prožíváme naplno, vyživuje nás láskou, omlazuje naše tělo a také obnovuje naše duševní zdraví. Kniha Tantrický orgasmus pro ženy přináší nový pohled na extatickou blaženost, která se ukrývá v ženském těle. Diana nám přináší návod, jak se osvobodit, jak osvobodit svou vášeň - za pomoci nadčasové moudrosti Východu.

Pomocí knihy se můžete naučit:

  • cirkulovat orgasmickou energii,
  • stimulovat prsa (což může být pro hluboký orgasmus důležitější než stimulace vaginy),
  • techniku vědomého milování,
  • a jak můžete jako žena napomoci mužské erekci.

Tantrický orgasmus pro ženy ukazuje, že existují aspekty sexuality, které se týkají pouze žen, a ty lze velmi dobře využít při ovlivňování a posilování sexuálního prožitku – jak ženy, tak i jejího partnera.

 

Autorka knihy je Diana Richardson

Diana Richardson se narodila v Jižní Africe. Vystudovala práva, ale brzy začala vyučovat techniku léčivých masáží. Stala se žačkou slavného indického mystika Osha a pronikla do tajemství tantry, spojující sex s meditací. O tantře napsala také pět úspěšných knih. Je uznávanou expertkou na vědomé milování, kde se pracuje s energiemi využívaných už ve starých východních duchovních naukách, čínském taoismu a indické tantře. Jejím manželem a spolupracovníkem je Michael Richardson, mistr tchaj-ťi, s nímž společně vede ve Švýcarsku kurzy vědomého milování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Pro partnera, Sexualita

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: