Ženské rituály

349 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023

Inspirativní kniha s podrobnými návody na mnoho rituálů a obřadů pro duši. Autorkou knihy je Barbora Zemanová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rituály pro ženy jako cesta osobní transformace

Kniha nabízí seznámení s rituály pro ženy a jde do hloubky jejich podstaty. Najdete v ní podrobné návody pro:

  • uspořádání rituálu
  • přípravu rituálu
  • vedení rituálu
  • očistu sebe sama po rituálu

V knize se dozvíte o rituálech přechodových a o rituálech životních. V části věnované přechodovým rituálům se kniha věnuje archetypu panny, matky a moudré ženy (vědma a stařena). V části věnované životním rituálům v životě ženy se dočtete informace o archetypu milenky a čarodějky (když se žena stává nevěstou) a také o archetypu královny svého života. Všechny tyto archetypy jsou doplněné o osobní příběhy různých žen pojící se k danému období.

V závěru knihy se dozvíte ještě o obřadech pro duši: například o léčení jóni energetickým vajíčkem, intuitivní masáži prsou, jóni napářce a další.

Autorkou knihy je Barbora Zemanová

„Jsem průvodkyní žen na cestě osobního rozvoje, lektorkou a autorkou výcviku v ženských rituálech Návrat Bohyně. Pracuji formou osobních konstelací, rituálů a individuálních konzultací, využívám principy somatického prožívání a jemné práce s tělem a v neposlední řadě tvoření osobních i přechodových rituálů na míru. Již více než 10 let pořádám a vedu ženské seberozvojové skupiny, zaměřené na ženské rituály, uzdravení svého vztahu k vnitřní ženě a přijetí vlastní cykličnosti, spiritualitu bohyně a pohanské svátky, experimentální a rodinné konstelace a ženský měsíční cyklus krve. Jsem maminkou Johanky a Kristiana, manželkou, milenkou, maceškou, amazonkou i přístavem, tvůrkyní a taky úplně obyčejnou ženou.“

Barbora také organizuje vzdělávací semináře zahraničních lektorů, koncerty a konference. Do ČR přivezla koncept „cyklické ženy“ Mirandy Gray, přirozené antikoncepce Jane Benett, systemických rituálů Daana van Kampenhouta a medicínskou práci s hudbou Kailashe Kokopelliho a Satyadevy. Účastnila se výcvikového programu Womb Blessing (Požehnání lůna) pod vedením Mirandy Gray, prvního stupně břišních mayských masáží techniky ARVIGO v Austrálii a organizuje tříletý výcvik specifické práce s tělem a nervovým systémem „Somatic Experiencing – léčení traumat podle P. Levina“. Spolupracovala také s platformou Ženy Ženám a založila projekt Měsíc v nás (v současné době již ukončený).

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Ženství
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 12.10.2022
+ vše super

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: