DORUČENÍ DO VÁNOC: pro zaplacené objednávky přijaté do 18.12. garantujeme odeslání 19.12., což by mělo dopravcům stačit pro doručení do 23.12.

Ženy, které běhaly s vlky

399 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Kniha, která pomáhá ženám na celém světě najít samy sebe a změnit život tak, aby opět byly štastné. Autorkou knihy je Clarissa Pinkola Estés. Druhé upravené vydání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohádky, mýty a příběhy o ženské duši

V každé ženě žije mocná síla, naplněná zdravými instinkty, vášnivou tvořivostí a nesmrtelným poznáním. Je to archetyp Divošky, který představuje instinktivní povahu žen.

Ženy, které běhaly s vlky - Mýty a příběhy archetypů divokých žen

V knize Ženy, které běhaly s vlky se autorka, Clarissa Pinkola Estés, zabývá mýty, pohádkami a příběhy s cílem pomoci ženám spojit se znovu s těmito divokými, zdravými a vizionářskými vlastnostmi instinktivní ženské povahy. V příbězích a komentářích v této pozoruhodné knize nalézáme, zkoumáme, milujeme a pochopíme Divošku a pojmeme ji do své hluboké duše jako něco kouzelného a léčivého. Je to obohacující a životodárná psychologie žen v tom nejopravdovějším smyslu, je to poznání duše.

Tato kniha nám připomíná, že jsme stále nespoutanými a že obnovení této vitality nás samo o sobě postaví přímo do světa. Práce ukazuje čtenářce, jak úžasné je být odvážnou, starostlivou a jak je úžasné být ženou. Ty, které umí číst, by si měly tuto knihu přečíst.

Originální název: Women who run with the Wolves
Datum vydání: 11/2018
Počet stránek: 528
Vazba: pevná

Autorkou knihy je Clarissa Pinkola Estés

Clarissa Pinkola Estés, Ph.D. (*27.01.1945) je americká básnířka, jungiánska psychoanalytička a post-traumatická specialistka. Je autorkou mnoha knih o živote duše a její práce byly přeloženy do 38 jazyků. Její kniha Ženy, které běhaly s vlky byla v denníku New York Times na seznamu nejprodávanějších knih 145 týdnů.
Clarissa vyrostla na téměř vymizelé ústní a etnické tradici svých mexicko-španělských předků i maďarské rodiny, která ji adoptovala. Dětství prožila v malé rolnické vesnici, poblíž Velkých jezer (Great Lakes). Estés je mezinárodně uznávanou a oceňovanou autorkou, diplomovanou psychoanalytičkou Jungovy psychologické školy International Association of Analytical Psychology v Curychu a ředitelkou C. G. Jung Center for Education and Research ve Spojených státech amerických. V minulosti studovala na Union Institute & University, kde získala doktorát z etno-klinické psychologie za studium sociálních a psychologických vzorců v kulturních a domorodých skupinách. V současnosti často přednáší, jako respektovaný host, na různorodých univerzitách.

Informace o této knize najdete také v článku Kniha, která vás povede životem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Ženství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: