Aby život nebolel

190 Kč
Momentálně nedostupné

Knížka příběhů, které píše život sám. Autorkouknihy je Lucie S.Groverová

Detailní informace

Detailní popis produktu

... aneb ve smíru s Vesmírem

 Knížka plná příběhů, které píše život sám. Krásných příběhů, vtipných, s pointou a poučením, moudrostí, která obsahuje poselství o tom, že rodina je živý organismus a když se všichni její členové propojí, mohou se dít (dějí se) zázraky.

Přesvědčila jsem se o tom, že narozením dětí život rozhodně nekončí. V případě mne a mého muže je tomu ba právě naopak. Naše děti nám byly a jsou velikou motivací ŽÍT. Být poctivý především každý sám k sobě. Otvírat své třinácté komnaty, Pandořiny skřínky, vytahovat pomyslné kostlivce ze starých skříní, hledat jiné úhly pohledu. Učit se naslouchání, empatii, odolnosti, zdravé průbojnosti, trpělivosti, humoru, nadhledu, důvěře, zdravé závislosti, přizpůsobivosti, vzájemné podpoře, radosti z malých i velkých věcí, vášni, upřímnosti, odpouštění, přijetí… Ono to totiž jinak ani nejde. Ono to totiž jinak nefunguje. Ono to totiž jinak „bolí.“

O autorce - Lucie Suchá Groverová

Jsem především člověk, což není samo o sobě málo. Myslím si, že život je krásná jedinečná univerzita, ve které máme neustále možnost na sobě pracovat a posunovat hranice svého lidského potenciálu. Období těhotenství je ideální příležitost k růstu a vývoji všech zúčastněných.
Mé momentální „člověčí“ role jsou: žena, maminka pěti dětí, manželka, partnerka, přítelkyně, dcera, designérka, básnířka, spisovatelka, nezávislá publicistka, propagátorka laskavého a důstojného těhotenství, porodu, rodičovství, lidství, autorka knih Aby porod nebolel.
Porody mých tří posledních dětí jsem celé prozpívala a jsem hluboce přesvědčena o tom, že porod tak, jak nám byl od přírody dán, je bezbolestný proces. Pracuji s intuitivní kresbou a věnuji se regresi do prenatálního období a práci s limbickým otiskem. Tři děti učím doma formou domácího vzdělávání.

Mé další aktivity: Workshop ABY POROD NEBOLEL, Workshop ŽENSKÉ PROBUZENÍ, Promítání filmu Porod jak jej známe a beseda na téma Porod bez bolesti UTOPIE či PŘIROZENOST?

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Ženství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: