Ájurvédská léčba pro ženy

325 Kč –11 %
ajurvedska lecba pro zeny
325 Kč –11 % 289 Kč
Skladem (1 ks)
Bylinná gynekologie postavená na principech Ájurvédské léčby. Autorem knihy je Vaidya Atreya Smith.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cesta ke zdraví pomocí ájurvédy

Pokud hledáte alternativy k západní medicíně a jste připravené začít se aktivně starat o své zdraví, je tato kniha určená právě vám!

Ájurvéda, nejstarší kontinuálně praktikovaný léčebný systém na světě, vždy měla speciální odvětví medicíny pouze pro ženy a předkládá nám jedinečné chápání ženské anatomie – takové, jež zahrnuje nejen fyzické a energetické tělo, ale také emoce, mysl a ducha.

Kniha Ájurvédská léčba pro ženy se zabývá potřebou řešit příčinu ženských problémů. Odmítá názor, že nepříjemné pocity, bolest a emocionální výkyvy jsou v životě ženy normální záležitostí. S touto svépomocnou příručkou se naučíte, jak si navrhnout léčebný plán, který je vhodný pro váš jedinečný konstituční typ. Naučíte se, jak využít změny ve stravování a bylinné doplňky k léčbě PMS, zmírnění premenopauzálních příznaků, prevenci osteoporózy a odvrácení mnoha dalších onemocnění. Kniha také obsahuje působivou léčebnou část, v níž jsou detailně popsány desítky ájurvédských receptur s využitím bylin dostupných v Severní Americe a Evropě.

Autorem knihy je Vaidya Atreya Smith

Atreya, původem z Jižní Kalifornie , se po letech prožitých v Indii usadil ve Francii, kde praktikuje ájurvédské a pránické léčení. Je autorem knih: Prana: The Secrets of Yogic Healing (Prána: Tajemství jógického léčení), Practical Ayurveda: Secrets for Physical, Sexual and Spiritual Health (Praktická ájurvéda: Tajemství pro fyzické, sexuální a spirituální zdraví) a Secrets of Ayurvedic Massage (Tajemství ájurvédské masáže).

Kniha vyšla v roce 2015 v nakladatelství Maitrea, brožovaná, 264 stran, 14,8 × 21 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Zdraví

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: