Bolestivé měsíčky, sbohem!

190 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Tato kniha je určena dívkám a ženám, které chtějí zažít menstruaci bez bolestí a bez hygienických pomůcek. Tato kniha již není skladem a dotisk se momentálně neplánuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha o svobodné menstruaci

"Tuto knihu jsem napsala pro mladé dívky, které jsou zvědavé na to, co všechno jejich tělo dokáže. A to nejenom teď, ale i později. Ale napsala jsem ji i pro maminky, které už děti mají. Naše děloha je úžasná. Každý měsíc trénuje své svaly, aby jednoho dne, až to bude potřeba, byla schopná vytvořit porodní stahy a přivést tak na svět dítě. Není to zázrak?"

Tato kniha je určena dívkám a ženám, které chtějí zažít menstruaci bez bolestí a bez hygienických pomůcek. Menstruační krev je možné zadržet i bez pomoci vložek, tamponů či menstruačního kalíšku a pak ji v pravou chvíli nechat odejít.

Kniha navíc obsahuje velký menstruační deník na třináct měsíců. Ten nabízí prostor na zaznamenávání všech důležitých tělesných i psychických symptomů, včetně teploty po probuzení. To umožní skvělou orientaci v cyklu: kdy nastává plodné období, kdy neplodné a který den se dostaví menstruace.

Autorkou knihy je Caroline Oblasser.
Vydala Veronika Vojáčková - Zrcadlo.
Přeloženo z německého originálu Regelschmerz ade! Die freie Menstruation

Informace o tomto tématu najdete také v článku Volná menstruace a v rozhovoru Veronika Vojáčková: "Díky svobodné menstruaci se žena učí vnímat své tělo."

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Menstruace, Zdraví

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: