Bosonahé příběhy

180 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Kniha o svobodě chodidel, bosé chůzi a uzemňování se.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chůze naboso v přírodě i ve městě

Kniha je osobní zpovědí autorky a zároveň reaguje na moderní trend - návrat k chůzi na boso. Popisuje, jak autorka sama hledala cestu k chůzi bez bot a zkoušela to v nových a nových situacích. Jak na to reagovala její mysl, tělo i okolí.

Tato kniha je plná příběhů o putování světem vnitřním i vnějším a zároveň svědectvím toho, že s partnerstvím, rodinným životem a rodičovstvím život nekončí. Naopak, nabízí krásnou příležitost objevit a realizovat sebe samé. Také je zprávou o tom, že za dobro-družstvím není potřeba jezdit na kraj světa, stačí ho pouze objevit v každodenním životě. Máme vždy otevřenou možnost pohybovat se na dvou souběžných rovinách, ve dvou světech a udržovat mezi nimi rovnováhu.

"Pokud plyneme ve vlastním a ze své podstaty pomalejším životním rytmu již dříve, nemusí být stáří takový šok."

Popis: 190 stran, 15 × 21 cm, česky, s černobílými i barevnými ilustracemi
Rok vydání: 2015

O autorce - Lucie Suchá Groverová

Jsem především člověk, což není samo o sobě málo. Myslím si, že život je krásná jedinečná univerzita, ve které máme neustále možnost na sobě pracovat a posunovat hranice svého lidského potenciálu. Období těhotenství je ideální příležitost k růstu a vývoji všech zúčastněných.
Mé momentální „člověčí“ role jsou: žena, maminka pěti dětí, manželka, partnerka, přítelkyně, dcera, designérka, básnířka, spisovatelka, nezávislá publicistka, propagátorka laskavého a důstojného těhotenství, porodu, rodičovství, lidství, autorka knih ...
Další aktivity: workshop Aby porod nebolel, workshop Ženské probuzení, promítání filmu Porod jak jej známe a beseda na téma Porod bez bolesti utopie či přirozenost?

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Ženství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: