Hadí žena

349 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Další duchovní román od autora úspěšné knihy Kurandera. I v současném zrychleném světě lze najít potřebný klid, vnitřní soustředění a značnou sílu, díky níž může nešťastná žena změnit sama sebe a posléze svůj život.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Učení kuranderů

Laru po letech manželství opustil muž kvůli mladší ženě. V zoufalství se rozhodla odjet z Milána a na radu přátel se vydala do Peru. Předtím si přečetla knihu Kurandera a byla jejím poselstvím zcela uchvácena. Rozhodla se poznat kulturu And a najít pravé hadí kurandery, kteří by jí mohli pomoci stát se nezávislou, moudrou a silnou – prostě skutečnou ženou.

Z názorů čtenářů na knihu Kurandera:

„Tak ženy, čarodějky, kurandery ... je to v nás...a je to na nás :) Doporučuji každé ženě, každé!“

„Pokud jste nečetli Kuranderu, tak vřele doporučuji tuto knihu každé ženě. Pokud jste četli, tak si ji také přečtěte. Přiblíží vám náhled na partnerství z pozice andského učení s upozorněním, v čem lidé z Evropy dělají chyby. Je tu více rozebrána úloha ženy a muže v partnerství. Na začátku jsem Lauru neměla v lásce, ale na konci bych ráda byla ženou, jakou se stala. Je tu kouzlo učení v horách, bez moderních přístrojů, pouze člověk a příroda. Jsou zde ukázány zkoušky, ve kterých si Laura uvědomí, co dělá špatně. Takové učení bych s chutí absolvovala, ale do Peru za ním nepojedu. Díky této knize mám aspoň malou představu, co lze změnit. Díky za to.“ 

Nakladatelství Motto, 424 stran

Originální název: La donna dalla coda d´argento

Autorem knihy je Mamani Hernán Huarache

Kečuánský indián, který se narodil v andské vesničce Chivay. Vystudoval ekonomii na univerzitě v Arequipě a pracoval jako ekonom na peruánském Ministerstvu zemědělství. Vážná nemoc ho přiměla vrátit se do rodné vesnice. Lékaři mu nedávali naději na vyléčení, přesto mu zdraví navrátil jeho otec, zemědělec a kurandero (přírodní léčitel a šaman v jedné osobě). „Byla to pro mě facka. Myslel jsem si, že to, co mne učili na vysoké škole, je jedinou existující pravdou. Přesto mi skromný člověk jako je můj otec ukázal, že existuje i jiný druh vědění, o kterém jsem neměl potuchy.“ Hernán objevil své kořeny, zcela změnil způsob svého života a začal se věnovat magickému, léčitelskému a náboženskému učení dávných andských kuranderů. Mamani cestoval po celém světě a předával své vědomosti, duchovní zkušenosti a andské tradice. Bohužel koncem října 2016 zemřel – jeho odkaz světu však navždy zůstane živým.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Partnerství, Ženství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.