E-book o první menstruaci jako dárek k nákupu jakéhokoliv produktu značky Intimina a všech produktů z kategorie První menstruace. V případě zájmu si o něj napište do poznámky.

Poselství ásan

Tip
550 Kč / ks
Skladem (4 ks)

Kniha vás provede jógovou praxí, která se stane cestou k naslouchání vzkazů vaší duše.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jógová praxe o 33 ásanách

Ke každé ásaně najdete v knize 2 poselství:

  • poselství na jógové podložce (během praxe,
  • poselství mimo podložku (přesah do každodenního života).

Kniha je rozdělena do 8 kapitol: poselství o přijetí sama sebe, poselství o vnitřní síle, poselství o odvaze, poselství o otevřenosti vůči životu, poselství o vnitřním klidu, poselství o (od)pouštění, poselství o tvorbě vlastního života, poselství o mém potenciálu. 

Počet stran: 272
Velikost: A4

Bylo to na Bali v roce 2016...

...kdy jsem poprvé slyšela šepot ásany. V sále nás bylo více než 50, a přesto byl šepot jasný a srozumitelný.

„Existuje prostor za hranicí možného.”

Byla jsem v pozici kleští, když jsem toto uslyšela. Věděla jsem, že jsem to nevymyslela hlavou. Bylo to tak svěží, vlídné a přátelské. Bylo to větší než já. A tak jsem začala naslouchat více. Více jsem se obracela dovnitř, tam, odkud jemný hlásek přicházel. Více jsem se ztišovala, abych slyšela. Poselství přicházela dál. Šeptala příběhy o mém potenciálu, o vnitřních vzorcích myšlení, které mi neslouží, o uvolnění a vlídnosti, o radosti z cesty, o síle v lehkosti...

Začala jsem si tato poselství zapisovat.

Jógová praxe mi najednou dávala hlubší smysl. Dostala nový rozměr. Jógová praxe se stala mou cestou k naslouchání vzkazů mé duše. Čím více jsem se ladila na šepot ásan, tím méně jsem věnovala pozornost tomu, jestli praktikuji ásanu „správně”. Více mě zajímalo, jestli jsem v harmonii s oním hláskem uvnitř. Byla jsem překvapená, když jsem zjistila, že ona vnější správnost, po které jsem před tím tolik toužila, přišla také. Přišla úplně sama. Přišla v radosti, beze snahy, bez urputnosti. Prostě tam najednou byla. 

Autorkou knihy je Judita Berková

Cetifikovaná lektorka jógy se specializací na powerjógu, která učí jógu v Praze a také pořádá jógové pobyty v různých koutech světa. Prošla přes sólovou dráhu baletky a tanečnice Teplického divadla, přes vyučování airobiku v USA, až k józe, do které se bezhlavě (doslova) zamilovala. Spoluzakladatelka projektu La Que Sabé, který je z velké části věnován přijetí a péči o ženské tělo, autorka kolekce šatů vhodných na cvičení .

Na našem blogu si můžete přečíst od Judity článek Jóga, život a menstruace a v nabídce máme také krásný ženský deníček Jak se sledují znamení.

Vydalo nakladatelství Milujeme jógu v roce 2019.
ISBN: 978-80-907635-0-0
Papír: křídový matný 135g
Vazba: měkká, brožováno 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Zdraví, Ženství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: