Probuďte silnou ženu

269 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Autorka Clarissa Pinkola Estés se v této knize zaměřila na archetyp Panny Marie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha bude opět dostupná začátkem února 2019, chystá se dotisk.

Archetyp Panny Marie jako inspirace pro ženu 21. století

Poznejte prastaré rituály a odhalte způsoby, jakými se společnost snaží zničit symbol Panny Marie. Podívejte se společně s ní na svět jinýma, láskyplnějšíma očima.

Autorka Clarissa Pinkola Estét, která napsala slavný bestseller Ženy, které běhaly s vlky  se v této knize zaměřila na archetyp Panny Marie. Prostřednictvím příběhů z historie i svých vede čtenáře k poznání, že Svatá Matka nás všechny provází na každém kroku.

Rok vydání: 2014
Počet stran: 315
Vazba knihy: brožovaná
Rozměry: 165 x 240 mm

Autorkou knihy je Clarissa Pinkola Estés

Clarissa Pinkola Estés, Ph.D. (*27.01.1945) je americká básnířka, jungiánská psychoanalytička a post-traumatická specialistka. Je autorkou mnoha knih o životě duše a její práce byly přeloženy do 38 jazyků. Její kniha Ženy, které běhaly s vlky byla v denníku New York Times na seznamu nejprodávanějších knih 145 týdnů.
Clarissa vyrostla na téměř vymizelé ústní a etnické tradici svých mexicko-španělských předků i maďarské rodiny, která ji adoptovala. Dětství prožila v malé rolnické vesnici, poblíž Velkých jezer (Great Lakes). Estés je mezinárodně uznávanou a oceňovanou autorkou, diplomovanou psychoanalytičkou Jungovy psychologické školy International Association of Analytical Psychology v Curychu a ředitelkou C. G. Jung Center for Education and Research ve Spojených státech amerických. V minulosti studovala na Union Institute & University, kde získala doktorát z etno-klinické psychologie za studium sociálních a psychologických vzorců v kulturních a domorodých skupinách. V současnosti často přednáší, jako respektovaný host na různorodých univerzitách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Ženství
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: