Srdce muže

359 Kč –17 %
srdce muze muzske pribehy
359 Kč –17 % 299 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Autentické, pravdivé a hluboké příběhy o tom, co to znamená být mužem. Sestavil Pavel Michalík.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sbírka příběhů o mužích a mužnosti

Pokud jsi muž, díky příběhům porozumíš víc sám sobě.
Pokud jsi žena, porozumíš víc svému muži.

V knize Srdce muže se sešlo více než šedesát autentických a pravdivých příběhů od čtyřiceti mužů. Dohromady příběhy tvoří pestrou mozaiku zobrazující to, co by se dalo označit jako život vědomého muže.

"Příběhy sesbírané v knize jsou pokusem o návrat k původnímu významu mužského sdílení. Ke sdílení, které je otevřené a upřímné, které dává možnost nahlédnout za naše masky a dotknout se naší mužské zranitelnosti. Ke sdílení, díky kterému vystupujeme ze své komfortní zóny, abychom se utkali s oním bájným archetypálním drakem a mohli se pak vrátit do života silnější a celistvější. Ke sdílení, které se ovšem v dnešní době už moc nenosí. Protože bolest, slzy a stíny přece k věčně usměvavému člověku „v pohodě“ nepatří." Pavel Michalík

Témata knihy

Vztahy k ženám
Proběhne oční kontakt. Radši ale rychle uhnu pohledem, aby si nemyslela, že na ni zírám. Chvilku sbírám odvahu, pak se kouknu znova. Sakra, zase mě viděla, rychle sklopit oči. Určitě si mě už zařadila do škatulky čumilů.

Hodný kluk
Snažil jsem se žít život někoho jiného. Vlastně jsem ani nevěděl, jaké jsou moje potřeby, protože jsem se neustále soustředil na potřeby svých blízkých.

Spiritualita
„Co máš?“ ptám se ho. „No, už to mám. Mám všechno.“ „Všechno?“ Nevěřícně kroutím hlavou. Všechno si ani neumím představit, a on to má? No to jsem opravdu zvědav. „Ukaž!“

Tělo

Pořád mi nešlo na rozum, proč bych měl mít rakovinu zrovna já. Vždycky jsem se snažil žít zdravě – rozumná strava, častý sport, pravda – trochu stresu v práci. Depresivní myšlenky a zoufalství převažovaly.

A mnoho dalších: smysl života, mužská síla, zrození a dětství, smrt, puberta, táta.

Informace o této knize najdete také v článku Srdce muže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Pro partnera

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.