Tantra ve městě

349 Kč –14 %
tantra ve meste
349 Kč –14 % 299 Kč / ks
Skladem (4 ks)

Aneb Posvátný sex pro 21. století. Kniha je pro každého, kdo by do svého života rád vnesl více sexuální a spirituální extáze. Autorkou knihy je Barbara Carrellas.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Posvátný sex pro 21. století

„Při účinném duchovním cvičení k vám spiritualita prostě přijde. Otevře se jí, nemusíte ji nikde honit. Spiritualita dělá vás - ne vy ji.“ Barbara Carrellas

Tato kniha vám ukáže, jak praktikovat posvátný sex kdekoli a kdykoli – v ášramu i ve vlastní ložnici. Je to první kniha o tantře, která se obrací i na homosexuální, transgenderovou a BDSM komunitu. Nezáleží na tom, zda máte či nemáte partnera, kolik je vám let, jakého jste pohlaví a jaké máte sexuální preference. S touto knihou se naučíte, jak praktikovat radostný a vědomý sex.

Tantru můžete zkoumat krůček po krůčku, jako byste navštěvovali svůj vlastní soukromý kurz, anebo do ní skočit rovnýma nohama a vyzkoušet si některé ze stovky cvičení a technik, které v knize najdete. Vneste si do života více rozkoše a radosti, objevujte nové dimenze sexu a uspokojení.

Pokud si myslíte, že sexuální a spirituální rozkoš není v dnešním hektickém světě k mání, pak je Tantra ve městě přesně pro vás. Autorka zde radikálně přetváří starodávné učení tantry a zpřístupňuje je všem, kdo chtějí posouvat hranice a objevovat tajemství velkého kosmického orgasmu. Předkládá přes sto jednoduchých cvičení a technik pro jednotlivce, páry i dobrodruhy a odhaluje svět extáze, který čeká na každého. Naučíte se erotickou masáž i dechový a energetický orgasmus, objevíte léčivou moc sexu i tantrické BDSM. Bez ohledu na vlastní sexuální preference můžete rozšířit své pojetí rozkoše a otevřít se novým úrovním intimity a sexuálního naplnění.

Autorkou knihy je Barbara Carrellas

Barbara Carrellas je certifikovanou sexuoložkou, mezinárodně uznávanou sexuální pedagožkou a spoluzakladatelkou Erotického probuzení, průkopnické série seminářů zaměřených na fyzické, duchovní a léčivé účinky sexu. Je známá svou technikou "dech a energie orgasmu", jejíž pomocí lze zažít vyvrcholení pouze díky fantazii a vlastnímu dechu. Barbara Carrellas žila pět let v Austrálii, v současné době bydlí se svou partnerkou v New Yorku.

Kniha brožovaná, 368 stran, 135 × 205 mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Pro partnera, Sexualita

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: