Vyučování Bílé Tygřice

180 Kč –12 %
bila tygrice
180 Kč –12 % 159 Kč
Momentálně nedostupné

Kniha se zabývá ženstvím a využitím sexuální energie dle staré tradice Bílé Tygřice. Autorem knihy je Lai Hsi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sexuální tajemství taoistické mistryně

Bílá Tygřice je žena, která provádí sexuální a duchovní cvičení, aby si zachovala krásu a mladistvý vzhled, realizovala svůj ženský potenciál a dosáhla nesmrtelnosti.

V této knize jsou poprvé odhalena tajemství zasvěcených Bílých Tygřic, která téměř vymizela ze světa. Pod vedením paní Lin, hlavy významné tradice Bílé Tygřice, která dodnes existuje na Tchaj-wanu, autor knihy prostudoval a zaznamenal tato učení, aby se zachovala pro budoucí generace. V knize je uvedeno, že sekta Bílých Tygřic udělila autorovi svolení psát pouze o první ze tří cvičebních period. Další dva vyučovací cykly měly být nejspíše utajeny jakožto zasvěcovací tajemství samotné sekty a určené jen těm jejím členům, kteří úspěšně zakončili první cvičební cyklus. Hloubavá a dostatečně zvědavá čtenářka však dokáže v jiných taoistických pramenech identifikovat další směr, kterým se má ubírat.

Většina taoistických textů o alchymii, meditaci a sexualitě je určena pro muže. Tato kniha nám prezentuje poznatky, které se soustředí na ženy. Překlad učení z Příručky Bílé Tygřice, staré 3000 let, vysvětlují techniky absorpce mužské sexuální energie, zvyšování intenzity orgasmu a obnovování krásy a mladistvého vzhledu. Učení Bílé Tygřice vede k taoistické kultivaci sexuální energie (Ťing), vitální energie (čchi) a vědomí (šen) - tří pokladů taoismu.

Informace o této knize najdete také v článku VYUČOVÁNÍ BÍLÉ TYGŘICE: Sexuální tajemství taoistické mistryně.

Autor knihy: Lai Hsi
Rok vydání: 2001
Originál: The Sexual Teachings of the White Tigress
Formát: 304 stran, 139 × 209 × 23 mm, brožovaná

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Sexualita

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: