Situace se uklidnila a tak i my rušíme některá opatření. V obchodě jsme ve všední dny od 9 do 15 hodin. Je možné platit kartou i hotově a opět posíláme zboží s některými dopravci i na dobírku.

Ženská ejakulace a bod G

239 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Autorka knihy v podtitulu knihy zmiňuje, toto není kniha o orgasmu vaší matky a nabádá ženy k tomu, aby v sobě objevily skrytý pocit intenzivní rozkoše a naučily se, jak pomocí masáže bodu G mohou vyléčit poškozené libido.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ženská ejakulace podle Deborah Sundahl

Autorka knihy v podtitulu knihy zmiňuje, toto není kniha o orgasmu vaší matky a nabádá ženy k tomu, aby v sobě objevily skrytý pocit intenzivní rozkoše a naučily se, jak pomocí masáže bodu G mohou vyléčit poškozené libido. A také, jaké pozice, pomůcky a svaly pomáhají probudit ženskou ejakulaci.

Bod G existuje či nikoli?

Dlouhou dobu se o existenci bodu G pouze spekulovalo a mnoho doktorů jeho existenci popíralo. To se ale naštěstí poslední dobou začíná měnit. V roce 2001 byl G bod skutečně „vědecky objeven“, uznán a dostal také svůj lékařský termín: ženská prostata.

Ve skutečnosti se ale o úloze bodu G vědělo již od starověku. Vědělo se, že přináší ženě silné vzrušení a poskytuje jí intenzivní rozkoš. Méně známá, ale stejně mocná, je schopnost bodu G ejakulovat - zvětšit se a vyloučit tekutinu samovolně nebo při erotické stimulaci. V knize Ženská ejakulace a bod G představuje Deborah Sundahl otevřenou, pozitivní a praktickou rozpravu, která ženám pomůže znovu se spojit se svým bodem G a objevit jeho přirozenou schopnost ejakulovat. Její přístup respektuje pochyby a strachy žen, ale zároveň pobízí i ty, které už jsou připravené na to skočit a spojit se se svou energií, silou a touhou.

Kniha autorky Deborah Sundahl je první knihou, která toto téma naplno prozkoumává. Kniha Ženská ejakulace a bod G kombinuje vědecká fakta, podrobné ilustrace a historické informace se zkušenostmi žen a mužů ze skutečného života. Ukazuje, že ženská ejakulace je něco úplně jiného než jen kuriozita a že může otevřít dveře do nových dimenzí duchovního a fyzického uvolnění pro všechny ženy a jejich partnery.

Z názorů čtenářů na knihu:

„Při čtení knihy jsem dostala odpovědi na mé nevyřčené otázky, dost dobře napsáno, myslím, že by to měla být "povinná" literatura pro všechny ženy podobně jako Cyklická žena od Mirandy Gray.“

Autorkou knihy je Deborah Sundahl

Deborah je mezinárodně uznávanou sexuální pedagožkou, která se specializuje na výuku žen a párů o G- bodu a ženské ejakulaci. Je v tomto tématu doslova průkopnicí, neboť první video o ženské ejakulaci natočila již v roce 1993, tedy v roce, kdy o ženské ejakulaci vědělo jen málo lidí. O ženské sexualitě pořádá workshopy, píše o ní a prodává DVD s touto tématikou.

Nakladatelství Pragma, kniha brožovaná, 234 stran
Překlad z originálu Female Ejaculation and The G-Spot

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Téma: Sexualita, Ženství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.