Bambaw Bambusový zubní kartáček Soft

Novinka
Značka: Bambaw
85 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2023

Díky měkkým štětinám čistí zuby a dásně důkladně a šetrně. Štětiny jsou vyrobeny z nylonu bez obsahu BPA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bambusový zubní kartáček Bambaw Soft

Tento ergonomicky tvarovaný bambusový zubní kartáček nejen pomůže chránit naši planetu, ale také perfektně vyčistí vaše zuby. Díky měkkým štětinám čistí zuby a dásně důkladně a šetrně. Štětiny jsou vyrobeny z nylonu bez obsahu BPA.

Nejlepší zubní kartáček je ten, který odpovídá vašim zubům a dásním. Použití kartáčku s vhodnou tvrdostí štětin (měkké, střední nebo tvrdé) pomáhá zajistit dobrou ústní hygienu a zabránit onemocnění dásní.

Po použití nechte zubní kartáček vyschnout. Doporučujeme využít stojánek na kartáček. Kartáček vždy skladujte na suchém místě, neskladujte jej v uzavřeném obalu.

Správná hygiena zubů zahrnuje i pravidelnou výměnu zubního kartáčku každé tři měsíce. Proto je důležité volit kartáček s biologicky odbouratelnou rukojetí, který pomáhá udržet čisté nejenom vaše zuby, ale i planetu. FSC certifikace zaručuje, že bambus použitý v našich kartáčcích byl získán ekologicky, sociálně a hospodářsky odpovědným způsobem s dodržením přísných požadavků na ochranu životního prostředí. Při likvidaci odlomte hlavici kartáčku a vyhoďte ji do směsného odpadu. Rukojeť je kompostovatelná a obal patří do papíru.

Bambaw jako cesta k Zero Waste

Věříte v lepší svět? Belgická značka Bambaw ano! Na začátku se dva bratři, zděšení tím, jak se na naší planetě kupí plasty, ptali sami sebe, jak každodenně fungovat a nezanechávat při tom po sobě odpadkovou spoušť? Jak se posunout k Zero Waste bytí? A jak pro takový životní styl získat ostatní... V roce 2015 založili Bambaw.

Souzníte s jejich mottem, že Největší hrozbou pro naši planetu je víra, že ji zachrání někdo jiný?
Pak vybírejte z nabídky hospodárných produktů denní potřeby, které jsou alternativou k nešetrným jednorázovým, zdroje vyčerpávajícím a těžko rozložitelným výrobkům.

Pro lepší svět můžete něco udělat i pouhým šťouráním se... v zubech! :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: