DORUČENÍ DO VÁNOC: pro zaplacené objednávky přijaté do 18.12. garantujeme odeslání 19.12., což by mělo dopravcům stačit pro doručení do 23.12.

Bambaw Vatové tyčinky do uší

Značka: Bambaw
99 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Tyčinky do uší z bambusu a bio bavlny. V balení je 200 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bambaw vatové tyčinky do uší, 200 ks

Bambaw tyčinky do uší z udržitelné bavlny a organicky pěstovaného a biologicky odbouratelného bambusu jsou alternativou k jednorázovým plastovým tyčinkám. Jsou šetrné k životnímu prostředí. Odhadovaná spotřeba vatových tyčinek celosvětově je asi 500 miliard kusů za rok. Jejich malá velikost způsobuje často, že v případě vyhození do záchodu nebo i na skládku, skončí nakonec v oceánech a mohou ubližovat zvířatům a prostředí. Navíc většinou jsou vyrobeny z plastu, který se rozkládá 450 let.

Materiál: bambus a bavlna

Plně biodegradibilní. Obal ze 100 % recyklovaného papíru. Ve výrobku není použit žádný plast. Vyrobeno v Číně.

Bambaw jako cesta k Zero Waste

Věříte v lepší svět? Belgická značka Bambaw ano! Na začátku se dva bratři, zděšení tím, jak se na naší planetě kupí plasty, ptali sami sebe, jak každodenně fungovat a nezanechávat při tom po sobě odpadkovou spoušť? Jak se posunout k Zero Waste bytí? A jak pro takový životní styl získat ostatní... V roce 2015 založili Bambaw.

Souzníte s jejich mottem, že Největší hrozbou pro naši planetu je víra, že ji zachrání někdo jiný?
Pak vybírejte z nabídky hospodárných produktů denní potřeby, které jsou alternativou k nešetrným jednorázovým, zdroje vyčerpávajícím a těžko rozložitelným výrobkům.

Pro lepší svět můžete něco udělat i pouhým šťouráním se... v zubech! :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: