LadyCup Menstruační kalíšek S Sladká jahoda

499 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Český menstruační kalíšek ze silikonu vhodný pro mladé dívky a ženy a pro sportovkyně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Menstruační kalíšek LadyCup

Menstruační kalíšek LadyCup je vyroben v České republice z německého silikonu a je schválen Státním zdravotním ústavem ČR. Je dodáván společně s bavlněným sáčkem. Vyrábí se v čiré variantě a v mnoha barevných variantách, vždy ve dvou různých velikostech.

LadyCup má zcela hladký povrch (vnější i vnitřní), což usnadňuje jeho čištění. Ve spodní části kalíšku a na stopce jsou vystouplé tečky pro snadnější vyjmutí.

LadyCup se vyrábí ve dvou různých velikostech - S a L

Velikost LadyCup S je výrobcem doporučena ženám, které ještě nerodily, nebo které rodily císařským řezem a je jim pod 25 let. Je to kalíšek vhodný i pro mladé dívky. Má průměr 40 mm a délku 46 mm, obsah kalíšku je 12 ml.

Velikost LadyCup L je výrobcem doporučena ženám, které již rodily (vaginální cestou) a také pro všechny ženy po pětadvaceti. Má průměr 46 mm a délku 53 mm, obsah kalíšku je 19 ml.

Jde pouze o zjednodušený návod pro výběr, proto doporučujeme před si před koupí kalíšku přečíst článek Jak vybrat správnou velikost menstruačního kalíšku.

Kalíšek LadyCup je zakončen asi 13 mm dlouhou stopkou pro snadnější vyjmutí. Zkraťte si stopku na vám vyhovující délku. Je možné stopku i zcela odstřhnout. Doporučujeme stopku zkracovat postupně, než najdete vhodnou délku. Pozor na poškození spodní části kalíšku.

Čím se LadyCup liší od ostatních kalíšků?

Menstruační kalíšek LadyCup má zcela hladký povrch z vnitřní i z vnější strany, proto je jeho čištění velmi jednoduché. Na druhou stranu to, že kalíšek nemá výrazné rýhy na spodku, může způsobit při vyjímání potíže - kalíšek klouže.

Potřebujete další informace?

Doplňkové parametry

Kategorie: Malé velikosti
Barva: Červená
Materiál: Silikon
Místo výroby: ČR
Objem: Malý
Pevnost: Pevný
Zakončení: Stopka
Velikost: Malá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: