Situace se uklidnila a tak i my rušíme některá opatření. V obchodě jsme ve všední dny od 9 do 15 hodin. Je možné platit kartou i hotově a opět posíláme zboží s některými dopravci i na dobírku.

Ziggy Cup

999 Kč / ks
Skladem (5 ks)

Jednovelikostní menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Menstruační kalíšek Ziggy Cup

Ziggy Cup je plochý menstruační kalíšek, který je vyrobený z tenkého hypoalergenního lékařského silikonu. Vyrábí ho švédská firma Intimina v Číně. Dno kalíšku je tenké, ovšem díky speciálnímu šestiúhelníkovému vzoru zpevněné a krev tak lépe drží na svém místě. Menstruační kalíšek Ziggy Cup můžete využít také pro milování během menstruace. Poskytuje až 12 hodin ochrany.

Upozornění: Stejně jako pesar Caya nemusí být tato pomůcka vhodná a vyhovovat při zakloněné děloze či nízko umístěném čípku.

Jak kalíšek Ziggy Cup zavádět?

Podívejte se, kde je zadní a kde přední část kalíšku a zadní částí jej nasměrujte směrem k sobě. Poté kalíšek uchopte palcem a ukazováčkem uprostřed a zmáčkněte jej. Vytvoří se pomyslná „8“. Posaďte se na toaletu nebo si dřepněte a uvolněte poševní svaly. Pokud potřebujete, můžete se zvlhčit pomocí lubrikačního gelu na vodní bázi. Zaveďte Ziggy Cup zadní stranou napřed a pomocí svého ukazováčku posuňte kalíšek tak daleko, jak vám to bude pohodlné. Posuňte kalíšek dozadu a mírně dolů tak, aby byl okraj za děložním čípkem. Zatlačte přední okraj nahoru za výstupek stydké kosti a umístěte jej tak, aby byl kolem děložního čípku a mohl tak sbírat menstruační krev. Ujistěte se, že zadní okraj kalíšku je skutečně umístěný za děložním čípkem a přední část je za stydkou kostí. Pokud je kalíšek správně umístěný, neměla byste jej vůbec cítit. Přejeďte prstem po dně kalíšku a zkontrolujte pohmatem, že je děložní čípek uvnitř. Zkontrolujte také, že přední část kalíšku je úplně zastrčená za výstupek stydké kosti a že mezi okraji a poševními stěnami nejsou žádné mezery.

Upozornění: pro čištění kalíšku Ziggy Cup nepoužívejte ocet, drsné čistící prostředky, látky na bázi ropy, tea tree olej, alkohol nebo bělící činidlo.

Balení obsahuje: jeden menstruační kalíšek Ziggy Cup™ a silikonové antibakteriální pouzdro.

Doporučení výrobce:
Výrobce doporučuje kalíšek vyměnit po dvou letech používání. Pokud se na vašem kalíšku vytvoří praskliny, díry či lepivý/olejový film, vyměňte jej za nový ihned. Mírné zabarvení je běžné a může se v průběhu používání objevit – nemá vliv na funkčnost či bezpečnost kalíšku Ziggy Cup.

Potřebujete více informací?
Přečtěte si samostatný článek o menstruačním kalíšku Ziggy Cup.

Doplňkové parametry

Kategorie: Menstruační kalíšky
Barva: Růžová
Materiál: Silikon
Místo výroby: Asie
Objem: Střední
Pevnost: Středně pevný
Zakončení: Basic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.