S širokým pasem ve tvaru V navrženém tak, aby pohodlně seděl pod vaším těhotenským bříškem (před i po dítěti).
Menstruační kalhotky vhodné pro slabší dny menstruace pro běžné nošení. Absorpce 10-15 ml.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nový produkt
27 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| PIETRO FILIPI | |
| DÁMSKÉ MENSTRUAČNÍ KALHOTKY | |
| VELIKOST | OBVOD BOKŮ (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
✅ 453 Kč za kus (s kódem: RELAX) |
|
✅ doprava zdarmadoprava od 0 |
✅ doručení druhý den |
✅ 30 dní na vrácení zdarma |
✅ 99 % spokojených zákazníků |
✅ přes 150 000 produktů skladem a za skvělé ceny |
|
✅ transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 1 359 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 175 cm, váží 51 kg a má na sobě velikost S |
|---|---|
| Materiál | Viskóza (z bambusové celulózy) |
| Složení | 95 % viskóza (z bambusové celulózy), 5 % elastan |
| Dotyková vnitřní vrstva | merino vlna |
| Barva dotykové vrstvy | černá |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229007 |
Praktické trojbalení menstruačních kalhotek od české značky Pietro Filipi využijete pro každodenní nošení při střední a silné menstruaci a také jako spolehlivou ochranu na noc.
Balení obsahuje troje menstruační kalhotky Pietro Filipi různé savosti:
Vždy si u každé značky prohlédněte tabulku velikostí a vybírejte podle ní. Menstruační kalhotky mají různou savost – ujistěte se, zda si kupujete ty správné. Některé fungují jen jako pojistka, některé se hodí i pro silnou menstruaci (Jak vybírat menstruační kalhotky).
Složení:
Vyrobeno v Turecku.
Další informace najdete v článku Jak se starat o menstruační kalhotky.
Původně česká značka Pietro Filipi šila hlavně byznysové oblečení, které si pro jeho stylovost a kvalitu oblíbili nejen čeští, ale i zahraniční zákazníci. Dobré jméno značky je ostatně v povědomí lidí zapsáno dodnes. Spodní prádlo Pietro Filipi navazuje na tradici kvalitních výrobků s moderním designem.
| Model/ka | měří 175 cm, váží 51 kg a má na sobě velikost S |
|---|---|
| Materiál | Viskóza (z bambusové celulózy) |
| Složení | 95 % viskóza (z bambusové celulózy), 5 % elastan |
| Dotyková vnitřní vrstva | merino vlna |
| Barva dotykové vrstvy | černá |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229007 |
245 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Ms kalhotky 3x
parádní material,rychlost vyřízení
Česká Republika
Ms kalhotky
Jsem nadšená, kalhotky vydržely i po dobu velmi silné menstruace, neprotekly. Zároveň jsou na nošení pohodlné a oproti vložce lepší vzdušnost a komfort. Doporučuji
Česká Republika
Ms kalhotky
Jsem nadšená, kalhotky vydržely i po dobu velmi silné menstruace, neprotekly. Zároveň jsou na nošení pohodlné a oproti vložce lepší vzdušnost a komfort. Doporučuji
Česká Republika
Ms kalhotky
Jsem nadšená, kalhotky vydržely i po dobu velmi silné menstruace, neprotekly. Zároveň jsou na nošení pohodlné a oproti vložce lepší vzdušnost a komfort. Doporučuji
Česká Republika
Ms kalhotky
hezký, zatím spokojenost
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Menstruační kalhotky pro silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Pečlivě vybíráme produkty, na které je spolehnutí
Pro vás i pro životní prostředí
Možnost vrácení do 30 dní
100 % produktů skladem