19.6. Eshop Kalíšek.cz se právě teď mění na Maluna.cz! Z toho důvodu ale momentálně není možné platit kartou. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

Mořská houba mycí jaderská

Výrobce: Caribbean Sun
179 Kč
Skladem (1)

Velmi jemná mořská houba, ideální i na odličování, velikost 8-10 cm nebo 11-13 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemná houba na mytí i odličování

Jaderská houba, jak už název napovídá, roste v Jaderském moři. Vytváří velmi hustou, zároveň však jemnou strukturu. Proto je velmi vhodná i na odličování, i k očím je velmi šetrná. Lze ji také použít pro mytí malých dětí nebo miminek. Jedná se o výběrové mořské houby, každá je originál. Jsou balené v síťce, převázané lýkem. Cena je přímo úměrná kvalitě a životnosti houby a odvíjí se od velikosti houby.

Mořské houby jsou zcela přírodního původu, výborně se snáší s pokožkou. Po namočení jsou příjemně měkké a hebké. Díky přírodnímu původu jsou zcela bez bělidel, syntetických barviv a škodlivých dioxinů. Houby nejsou nijak chemicky upravovány a jejich používání nezatěžuje přírodu. Obsahují množství minerálních, tělu prospěšných sloučenin, např. anorganické soli sodíku, jódu, brómu a křemíku.

Životnost a čištění
Jedna mořská houba vydrží přibližně 6 měsíců. Záleží na tom, jak se o ni staráte a jak často ji používáte. U mycích hub doporučujeme pravidelné čištění a desinfekci pomocí čistící soli na mořské houby. Sůl rozpusťte v přiměřeném množství vody o teplotě okolo 37 C. Houbu ponořte do roztoku a opakovaně zmáčkněte. Poté ji nechte ponořenou v tomto roztoku min. 5 hodin. Pro zvýšení účinku soli můžete přidat několik kapek citrónové šťávy. Po vyčištění důkladně propláchněte čistou vodou.
Upozornění - suchou houbu nikdy nemačkejte, zničí se tak její struktura.

Potřebujete další informace?
Mořská houba není rostlina.
Historie využití mořských hub .
Podrobnosti o mořských houbách jako menstruačních tampónech.
Je to na houby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: