S širokým pasem ve tvaru V navrženém tak, aby pohodlně seděl pod vaším těhotenským bříškem (před i po dítěti).
Menstruační kalhotky vhodné pro slabší dny menstruace pro běžné nošení. Absorpce 10-15 ml.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nový produkt
16 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| STYX - MUŽI | ||
| BOXERKY / SLIPY | ||
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
✅ 400 Kč za kus |
|
✅ doprava zdarmadoprava od 0 |
✅ doručení druhý den |
✅ 30 dní na vrácení zdarma |
✅ 99 % spokojených zákazníků |
✅ přes 150 000 produktů skladem a za skvělé ceny |
|
✅ transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 1 199 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cmváží 85kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | bavlna, modal |
| Složení | 47 % bavlna, 47 % modal, 6% elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | kratší |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008105298 |
| Model/ka | měří 185 cmváží 85kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | bavlna, modal |
| Složení | 47 % bavlna, 47 % modal, 6% elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | kratší |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008105298 |
519 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Pro:
Kvalitní zboží a velmi pohodlné nošení. Kupuji pravidelně.
Česká Republika
STYX
Styxy nosím několik let. Super střih, tvar a drží. Jak jde čas, tak se dle mého změnila gramáž materiálu. první co se mi stane je, že se prodřou a roztrhají v rozkroru. nejprve jsem si myslel, že příčinou může být nošení džín a jejich švy, ale dal jsem si s tím práci a mám je rozdělené . A i když je člověk v teplákách, tak se prodřou. Škoda, že materiál není všude stejný
Česká Republika
Boxerky
Koupila jsem jako dárek, ale věřím, že udělají radost. Originální balení ve vaku ????????
Česká Republika
Černá
Je vždy dobrá klasická barva.
Česká Republika
Guma
Sedí a někde se neposouvá.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Pečlivě vybíráme produkty, na které je spolehnutí
Pro vás i pro životní prostředí
Možnost vrácení do 30 dní
100 % produktů skladem