S širokým pasem ve tvaru V navrženém tak, aby pohodlně seděl pod vaším těhotenským bříškem (před i po dítěti).
Menstruační kalhotky vhodné pro slabší dny menstruace pro běžné nošení. Absorpce 10-15 ml.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nový produkt
28 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| STYX - MUŽI | ||
| BOXERKY / SLIPY | ||
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
✅ doprava zdarmadoprava od 59 Kč |
✅ doručení druhý den |
✅ 30 dní na vrácení zdarma |
✅ 99 % spokojených zákazníků |
✅ přes 150 000 produktů skladem a za skvělé ceny |
✅ doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 449 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cmváží 85kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | bavlna, modal |
| Složení | 47 % bavlna, 47 % modal, 6% elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | kratší |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008230143 |
| Model/ka | měří 185 cmváží 85kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | bavlna, modal |
| Složení | 47 % bavlna, 47 % modal, 6% elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | kratší |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008230143 |
422 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
15x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Úžasný.
Nejlepší, co jsem kdy měl.
Česká Republika
velmi pohodlné
dobrý materiál, příjemné na nošení
Česká Republika
nosím je moc rád
libový boxerky, úplně bez chyby
Česká Republika
libový
výborný materiál, střih je moderní
Česká Republika
pěkné a moderní
materiál je úžasný, vůbec se neshrnují
Pečlivě vybíráme produkty, na které je spolehnutí
Pro vás i pro životní prostředí
Možnost vrácení do 30 dní
100 % produktů skladem