S širokým pasem ve tvaru V navrženém tak, aby pohodlně seděl pod vaším těhotenským bříškem (před i po dítěti).
Menstruační kalhotky vhodné pro slabší dny menstruace pro běžné nošení. Absorpce 10-15 ml.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| STYX - MUŽI | ||
| BOXERKY / SLIPY | ||
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
| 1 299 Kč 1 199 Kč |
| Ušetříte 100 Kč |
|
|
✅ 400 Kč za kus |
|
✅ doprava zdarmadoprava od 0 |
✅ doručení druhý den |
✅ 30 dní na vrácení zdarma |
✅ 99 % spokojených zákazníků |
✅ přes 150 000 produktů skladem a za skvělé ceny |
|
✅ transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 1 199 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cmváží 85kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | bavlna, modal |
| Složení | 47 % bavlna, 47 % modal, 6% elastan |
| Guma | klasická |
| Nohavičky | kratší |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008255931 |
| Model/ka | měří 185 cmváží 85kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | bavlna, modal |
| Složení | 47 % bavlna, 47 % modal, 6% elastan |
| Guma | klasická |
| Nohavičky | kratší |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008255931 |
210 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
8x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
pohodlný sřih
Česká Republika
Sedia skvele, mal som problemy vzdy s tym, ze sa mi boxerky zhrnovali
Pro:
Velmi prijemny material
Česká Republika
Pro:
pohodlné
Česká Republika
střih, materiál, velikost parádní
takové jsem si vždycky představoval jako ideální boxerky pro mě
Česká Republika
Vyhovují
Levné boxerky, které pro můj účel jako pro sport dokonale vyhovují.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Pečlivě vybíráme produkty, na které je spolehnutí
Pro vás i pro životní prostředí
Možnost vrácení do 30 dní
100 % produktů skladem