S širokým pasem ve tvaru V navrženém tak, aby pohodlně seděl pod vaším těhotenským bříškem (před i po dítěti).
Menstruační kalhotky vhodné pro slabší dny menstruace pro běžné nošení. Absorpce 10-15 ml.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nový produkt
71 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| STYX - MUŽI | ||
| BOXERKY / SLIPY | ||
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
✅ doprava zdarmadoprava od 59 Kč |
✅ doručení druhý den |
✅ 30 dní na vrácení zdarma |
✅ 99 % spokojených zákazníků |
✅ přes 150 000 produktů skladem a za skvělé ceny |
✅ doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 429 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cmváží 85kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | bavlna, modal |
| Složení | 47 % bavlna, 47 % modal, 6% elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008324903 |
| Model/ka | měří 185 cmváží 85kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | bavlna, modal |
| Složení | 47 % bavlna, 47 % modal, 6% elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008324903 |
575 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
12x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Pro:
kvalitní české zboží
přijatlná cena
Česká Republika
Nejlepší spodní prádlo, které jsem kdy měl
Prosím, nikdy nepřestaňte vyrábět tento střih. Nikdy sem nezažil spodní prádlo, které by mi padlo tak, jak kdyby bylo šité přesně na mě.
Nikam se neshrnují, nerolují, tak jak je ráno obléknu, tak na mě vydrží celý den.
Ty dva švy vzadu pod půlkama, jsou přesně na místě kde mají být.
Česká Republika
Nejlepší střih který sem kdy potkal
Prosím, nikdy nepřestaňte vyrábět tento střih. Nikdy sem nezažil spodní prádlo, které by mi padlo tak, jak kdyby bylo šité přesně na mě.
Nikam se neshrnují, nerolují, tak jak je ráno obléknu, tak na mě vydrží celý den.
Ty dva švy vzadu pod půlkama, jsou přesně na místě kde mají být.
Česká Republika
Nejlepší střih který sem kdy potkal
Prosím, nikdy nepřestaňte vyrábět tento střih. Nikdy sem nezažil spodní prádlo, které by mi padlo tak, jak kdyby bylo šité přesně na mě.
Nikam se neshrnují, nerolují, tak jak je ráno obléknu, tak na mě vydrží celý den.
Ty dva švy vzadu pod půlkama, jsou přesně na místě kde mají být.
Česká Republika
Pro:
Kvalitní a příjemný materiál
Pohodlné
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Pečlivě vybíráme produkty, na které je spolehnutí
Pro vás i pro životní prostředí
Možnost vrácení do 30 dní
100 % produktů skladem