Menstruační spodní díl plavek pro střední a slabší menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nový produkt
282 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| PIETRO FILIPI - MUŽI | ||
| PÁNSKÉ BOXERKY/SLIPY | ||
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
✅ 233 Kč za kus |
|
✅ doprava zdarmadoprava od 59 Kč |
✅ doručení druhý den |
✅ 30 dní na vrácení zdarma |
✅ 99 % spokojených zákazníků |
✅ přes 150 000 produktů skladem a za skvělé ceny |
✅ doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 699 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cmváží 85kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473227546 |
Dopřej si pocit luxusu a naprostého komfortu s pánskými boxerkami Pietro Filipi. Tyto černé boxerky jsou navrženy s důrazem na kvalitu a styl, a jsou ideální volbou pro muže, kteří ocení eleganci, vytříbený vkus a pohodlí během celého dne.
Boxerky Pietro Filipi jsou vyrobené ze směsi bavlny a elastanu. Bavlna poskytuje příjemný pocit na pokožce, je prodyšná a jemná, zatímco elastan zajišťuje, že se boxerky perfektně přizpůsobí tvojí postavě a poskytují dostatek volnosti při pohybu. Díky tomu si užiješ pohodlí po celý den, ať už jsi v práci, při sportu nebo trávíš volný čas doma.
Jednoduché černé boxerky s výraznou vytkávanou gumou nesoucí logo Pietro Filipi jsou navrženy tak, aby vypadaly moderně a elegantně. Delší nohavičky poskytují dostatečnou podporu a ochranu, což oceníš zejména při fyzické aktivitě, ale také během dlouhého sezení. Tento nadčasový design je ideální pro každodenní nošení i náročnější aktivity. Je to přesně ten nenápadný luxus, který každý stylový muž ocení.
Značka Pietro Filipi má na českém trhu dlouhou tradici. Původně se značka specializovala na moderní oblečení pro byznys, které si oblíbily tisíce lidí nejen u nás, ale i na zahraničních trzích. Spodní prádlo Pietro Filipi pokračuje v tradici špičkových výrobků s moderním designem, které osvěží tvůj šatník a budou ti slušet. Boxerky jsou vyrobeny v Turecku.
Tip: Najít ten pravý kousek spodního prádla, který ti dokonale sedne, je někdy náročné. Když už jej najdeš, stojí za to se o něj dobře starat, aby ti dlouho vydržel. Rady, jak na to, najdeš v našem článku.
| Model/ka | měří 185 cmváží 85kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473227546 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Pečlivě vybíráme produkty, na které je spolehnutí
Pro vás i pro životní prostředí
Možnost vrácení do 30 dní
100 % produktů skladem