S širokým pasem ve tvaru V navrženém tak, aby pohodlně seděl pod vaším těhotenským bříškem (před i po dítěti).
Menstruační kalhotky vhodné pro slabší dny menstruace pro běžné nošení. Absorpce 10-15 ml.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nový produkt
185 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| PIETRO FILIPI - MUŽI | ||
| PÁNSKÉ BOXERKY/SLIPY | ||
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
✅ 170 Kč za kus (s kódem: RELAX) |
|
✅ doprava zdarmadoprava od 59 Kč |
✅ doručení druhý den |
✅ 30 dní na vrácení zdarma |
✅ 99 % spokojených zákazníků |
✅ přes 150 000 produktů skladem a za skvělé ceny |
✅ doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 849 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cmváží 85kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473227706 |
| Model/ka | měří 185 cmváží 85kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473227706 |
752 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
2x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
kdo chce prádlo z Bavlny bez umělin, moc nepochodí
když dám do vyhledávače, že chci prádlo z bavlny ukáže to asi 900 typů ale když se potom podívám na popis tak vidím 40% bavlna 50% polyester, 10% elastan. Ptám se dělá si prodejce ze zákazníka srandu? nebo nic nezná?
Česká Republika
boxerky
Opět spokojenost. Velmi příjemný materiál.
Česká Republika
Boxerky
Super boxerky, manžel nadšený. Velmi rychlé dodání. Doporučuji.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Pečlivě vybíráme produkty, na které je spolehnutí
Pro vás i pro životní prostředí
Možnost vrácení do 30 dní
100 % produktů skladem