S širokým pasem ve tvaru V navrženém tak, aby pohodlně seděl pod vaším těhotenským bříškem (před i po dítěti).
Menstruační kalhotky vhodné pro slabší dny menstruace pro běžné nošení. Absorpce 10-15 ml.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nový produkt
790 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| PÁNSKÉ TRENKY | |
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) |
|---|---|
| M | 38 |
| L | 40 |
| XL | 42,5 |
| XXL | 44 |
| 3XL | 46 |
| 4XL | 48 |
| 5XL | 50 |
✅ 319 Kč za kus (s kódem: RELAX) |
|
✅ doprava zdarmadoprava od 59 Kč |
✅ doručení druhý den |
✅ 30 dní na vrácení zdarma |
✅ 99 % spokojených zákazníků |
✅ přes 150 000 produktů skladem a za skvělé ceny |
✅ doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 637 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cmváží 85kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473253002 |
| Model/ka | měří 185 cmváží 85kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473253002 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Pečlivě vybíráme produkty, na které je spolehnutí
Pro vás i pro životní prostředí
Možnost vrácení do 30 dní
100 % produktů skladem