Ulrich Prací gel s mydlicí lékařskou

229 Kč / ks 23 Kč / 100 ml
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.6.2023

Přídavek mydlice lékařské zvyšuje účinek pracího gelu, který lze použít pro všechny teploty vody a veškeré druhy textilií. Balení 1l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekologický prací gel Ulrich se zvýšenou účinností

Jemný, koncentrovaný ekologický prací prostředek se zvýšenou účinností praní na všechny druhy prádla. Vhodný také pro děti, vegany i alergiky.

Do stávajícího čistě rostlinného základu tekutých pracích gelů ULRICH byl přidán výluh z mydlice lékařské, který ještě více zvyšuje jeho prací účinnost. Gel je ekologický, velmi jemný a šetrný, je vhodný pro všechny druhy prádla, typy praní, teploty vody a stupně tvrdosti vody. Chrání pračku před usazováním vodního kamene a vyrovnává hodnotu pH.

Výhody pracího gelu Ulrich natürlich s mydlicí lékařskou:

  • výtažky z mydlice lékařské zlepšují prací účinek gelu (mydlice lékařská pochází z evropského sběru),
  • vyroben z kvalitních obnovitelných surovin,
  • bez přidaných parfémů, vhodný pro alergiky,
  • netestováno na zvířatech, veganský produkt,
  • neobsahuje palmový olej, optické zjasňovače nebo enzymy,
  • kyselina mléčná zabraňuje usazování vodního kamene
  • odpovídá požadavkům Nature Care Product Standards.

Použití: 30 ml pracího prostředku vystačí na praní 4,5 kg suchého prádla. Dodržujte pokyny pro praní a ošetřování definované výrobcem textilie. Lze používat při teplotách 30° / 60° / 95° Celsia.
Tip: Odolné skvrny ošetřete přírodním odstraňovačem skvrn s výtažkem z mydlokoru nebo žlučovým mýdlem.

Počet dávek v balení: 33 dávek

Značka Ulrich

Výhodou pracího a čistícího programu firmy ULRICH je jeho stavebnicový systém, jehož jednotlivé složky se doplňují. Vy si tak vyberete vždy jen ty části, které právě potřebujete (např. podle míry zašpinění prádla). Přípravky ULRICH jsou díky své vysoké koncentraci velmi úsporné v dávkování, vysoce účinné, nejsou testovány na zvířatech a jsou vyrobeny z obnovitelných přírodních zdrojů. Neobsahují fosfáty, tenzidy, optické zesvětlovače, umělé vonné látky, agresivní kyseliny, konzervační látky, plnidla, chlor, čpavek a jsou biologicky odbouratelné.

Složení v souladu se směrnicí EU 648/2004: 5-<15 % neiontové povrchově aktivní látky, <5 % aniontové povrchově aktivní látky, Benzyl Alcohol, extrakt z Mydlice lékařské

Tento výrobek Ulrich Naturlich je certifikován společností ECO-Control jako NCP-Vegan podle pokynů nejnovějšího standardu Nature Care Product Standard. ECO-Control je inspekční a certifikační orgán pro ekologické produkty v nepotravinářské oblasti. Jedná se o prostředky, které slouží k čištění, údržbě a ochraně užitkových předmětů, rostlin, potravin a textilií.

Protože na tyto prostředky se nelze dívat bez přihlédnutí k jejím účinkům na životní prostředí, NCP standard stanovuje požadavky ohledně jejich složení a výrobních postupů tak aby měly co nejmenší a udržitelný vliv na přírodu a životní prostředí. Základem jsou normy Nařízení Rady (ES) č. 834/2007 a 889/2008.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: