Ulrich Prací gel s DEO efektem

Značka: Ulrich
269 Kč / ks 26,90 Kč / 100 ml
Skladem (1 ks)

Vhodný zejména pro aktivní lidi, kteří sportují a snadno se zpotí. Vystačí až na 33 pracích cyklů. Balení 1 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekologický prací gel pro sportovní oblečení - Actifresh

Tekutý prací gel s deodoračním účinkem se hodí pro lidi, kteří se často zpotí - ať při sportu nebo při fyzické práci. Obsahuje neškodné zinkové mýdlo, které redukuje nepříjemný zápach potu v prádle. Sportovní, volnočasové a pracovní oblečení, stejně jako ručníky, ložní prádlo a záclony zůstanou déle svěží.

Výhody pracího gelu Ulrich natürlich Actifresh:

  • speciální prací prostředek pro sportovní a volnočasové aktivity a pro pracovní oděvy,
  • snižuje zápach potu na sportovním a pracovním oblečení,
  • obzvláště vhodný pro volnočasové aktivity jako je horská cyklistika, nordic walking, jogging, lezení, tanec apod.,
  • vhodný pro alergiky,
  • vyroben z kvalitních obnovitelných surovin,
  • netestován na zvířatech, veganský produkt,
  • neobsahuje palmový olej, optické zjasňovače nebo enzymy,
  • kyselina mléčná snižuje usazování vodního kamene,
  • odpovídá požadavkům Nature Care Product Standards.

Použití: 30 ml pracího prostředku vystačí na praní 4,5kg suchého prádla. Dodržujte pokyny pro praní a ošetřování definované výrobcem textilie. Lze používat při teplotách 30° / 60° / 95° Celsia. Tip: Odolné skvrny ošetřete přírodním odstraňovačem skvrn s výtažkem z mydlokoru nebo žlučovým mýdlem.

Počet dávek v balení: Balení 1l - cca. 33 dávek

Značka Ulrich

Výhodou pracího a čistícího programu firmy ULRICH je jeho stavebnicový systém, jehož jednotlivé složky se doplňují. Vy si tak vyberete vždy jen ty části, které právě potřebujete (např. podle míry zašpinění prádla). Přípravky ULRICH jsou díky své vysoké koncentraci velmi úsporné v dávkování, vysoce účinné, nejsou testovány na zvířatech a jsou vyrobeny z obnovitelných přírodních zdrojů. Neobsahují fosfáty, tenzidy, optické zesvětlovače, umělé vonné látky, agresivní kyseliny, konzervační látky, plnidla, chlor, čpavek a jsou biologicky odbouratelné.

Složení v souladu se směrnicí EU 648/2004: 5-<15 % neiontové povrchově aktivní látky, <5 % aniontové povrchově aktivní látky, Benzyl Alcohol, Zinc ricinoleate

Tento výrobek Ulrich Naturlich je certifikován společností ECO-Control jako NCP-Vegan podle pokynů nejnovějšího standardu Nature Care Product Standard. ECO-Control je inspekční a certifikační orgán pro ekologické produkty v nepotravinářské oblasti. Jedná se o prostředky, které slouží k čištění, údržbě a ochraně užitkových předmětů, rostlin, potravin a textilií.

Protože na tyto prostředky se nelze dívat bez přihlédnutí k jejím účinkům na životní prostředí, NCP standard stanovuje požadavky ohledně jejich složení a výrobních postupů tak aby měly co nejmenší a udržitelný vliv na přírodu a životní prostředí. Základem jsou normy Nařízení Rady (ES) č. 834/2007 a 889/2008.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: