Tierra Verde PUER odstraňovač skvrn (sáček)

185 Kč / ks 19 Kč / 100 g
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023

PUER - Sůl na skvrny, bělící prostředek a odstraňovač skvrn na bázi kyslíku je ekologickou variantou běžných belicích přípravků. Cena je za balení 1 kg (sáček).

Detailní informace

Detailní popis produktu

PUER - Sůl na skvrny, bělící prostředek a odstraňovač skvrn značky Tierra Verde

Přípravek PUER od firmy Tierra Verde je určen k šetrnému odstraňování skvrn a k bělení bílého prádla. Složením se jedná o sodu obohacenou o kyslík (tedy perkarbonát sodný), která se při styku s vodou rozkládá na vodu, bělicí a dezinfekční kyslík a uhličitan sodný. Veškeré vzniklé látky jsou zcela nezávadné, PUER je proto ekologickou alternativou běžných bělících přípravků na bázi chlóru.

Prací tipy:
- při praní bílého prádla v pračce přidejte 1 - 2 lžíce PUERu k pracímu prášku,
- silně znečištěné prádlo namočte do horké vody, rozpusťte 1 - 2 lžíce PUERu a nechte působit nejlépe přes noc, poté prádlo vyperte jak jste zvyklí,
- PUER je účinný při teplotách 40°C a vyšších.

Jak prát látkové vložky si můžete přečíst zde.

Perkarbonát lze s výhodou použít i při běžném domácím úklidu:
- do záchodové mísy nalejte konvici horké vody a vsypte 1 - 2 lžíce prášku, nechte cca 10 minut působit, potom štětkou mísu vydrhněte, při silném znečištění či usazeném vodním kameni můžete nechat působit přes noc (pozn. pro zvýšení čistícího účinku přidejte půl hrnku teplého octa),
- obdobně můžete čistit také vany, umyvadla a likvidovat koupelnové plísně,
- do ucpaného odtoku nasypte 1 - 2 lžíce prášku a zalijte hrnkem teplého octa, vytvoří se pěna a rozpustí se mastné usazeniny, nechte působit a nakonec propláchněte horkou vodou.

Složení: 100% perkarbonát sodný (soda obohacená kyslíkem)

Upozornění: Obsahuje 30 % a více bělicí činidla na bázi kyslíku. Nebezpečné látky: uhličitan disodný, směs s peroxidem vodíku.

NEBEZPEČÍ: Může zesílit požár; oxidant. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Proveďte preventivní opatření proti smíchání s hořlavými materiály. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO (224 919 293; 224 915 402). Skladujte na suchém místě při teplotách nepřesahujících 40 °C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: